Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is így beszél az...

Mással is így beszél az ügyelet? Normálisak?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam hirtelen beteg lett(szombat este), magas láz(39), és minden, ami ilyenkor van. Egész este fent voltunk, és kúppal, nurofennel, borogatással sikerült "levinni" a lázát(38.5-38.6). Felhívtam az ügyeletet, hogy folyamatos láza van a picinek, és szeretném bevinni hozzájuk lássa orvos is, erre az ápolónő közölte, hogy biztos hülye vagyok, és nem úgy kel lázat mérni, hogy megfogom a gyerek homlokát(hiába mondtam, hogy rendesen mértük), különben is csak melege lehet, mert biztos túl öltöztettem és nagyon fűtök,és különben is a 38.5 nem láz, hívjam ha 39 felett van! Aztán kérdezte, hogy mije fáj a babának, mondtam nem tudom, mert még csak 1 éves nem tudja megmondani, erre közölte, hogy ha nem is tudom mi a baja minek hívtam! Azt hittem felrobbanok! Szerintetek normális!!! Ma jön a háziorvosunk, a fiam azóta is folyamatosan lázas(38.8-38-3), és már csúnyán köhög is. Bocsánat, hogy nem segítséget kérek, de muszáj magamat kidühöngeni!
2010. nov. 8. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ìrjál panaszt a kórházi jogásznak.Lehet.....Igaz sokat nem érsz el vele.

Èn a lányomat bevittem az ügyeletre a kórházba,nem hívtam fel elötte.Nem is szóltak semmit,megvizsgálták,vizelet,írtak gyógyszert hazamentünk.Szilveszter másnapja volt,a lányom pedig 23 hónapos.2 éves.....


Ez nagyon durva.

2010. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is jartunk igy...nem akarnak dolgozni gondolom..
2010. nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk 10 hónaposan. Magas láz hirtelen, házidokink szabin. Hívtam az ügyeletet, mert nem vitte le a lázát semmi. Az ügyeleten a nő a telefonban olyan flegma volt, hogy képen tudtam volna törölni. Borogassam fekvőprizniccel, mondta. Mondom borogasson már be egy 10 hónapos örökmozgót... Igen anya, borogassa be. Végül szíveskedett megmondani, melyik kórház az ügyeletes éppen. Odavittük a klinikákra a kisfiamat, ahol meg olyan alaposak voltak, hogy csak na. Megvizsgálta az ügyis dokinő, vérvétel volt, pisiminta, nehogy húgyúti fertőzés legyen, azt ki akarta zárni. Végül beesteledett közben, úgyhogy saját felelősségre eljöttünk, és megbeszéltük, hogy telefonon értekezünk a laboreredményekről, és ha gond van, visszavisszük kisfiunkat. Hajnalban lettek meg az eredmények, minden negatív volt, és kiderült, hogy valószínűleg csak a roseola vírus, vagyis 3 napos láz ért el minket.
2010. nov. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik ez a rendszer náluk :-( Szomorú!
2010. nov. 8. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol ez a rendszer az egészségügyben.Az éjszakai ügyelet általában lefekszik aludni,és durmol reggelig.Engem egyenesen gyűlöltek a szülésznők,mert felébresztettem őket azzal éjfélkor,hogy elfolyt a magzatvíz(azonnali császáros voltam,tudtuk előre).Láttam a nyomott fejükön h akkor dörzsölték ki a csipát a szemükből..
2010. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem soha hogy ha valakinek nincs türelme az emberekhez, akkor az minek dolgozik ilyen helyen. Vagy minek választja ezt a hivatást?

Ha meg valami baj lesz akkor ők tagadnak, hogy ők aztán ilyet nem mondtak.

2010. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!