Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Más is ma olyan...

Anyukák! Más is ma olyan "nyomott" és kedvetlen, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Ma takaritani akarok,de kedvem az nem sok van hozzá ilyen morcos időben,inkább aludnék...Bár nem tehetem meg,mert itt van a 2 gyerkőcőm és még palacsintát is kell sütnöm nekik.Más anyukáknak is vannak ilyen napjai?
2010. nov. 10. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk betöréssorozat van a lakótelepen - fényes nappal törtek fel 4 lakást meg a kisboltot - azt éjjel- szóval kényszerből vagyunk itthon nehogy minket is kipakoljanak.



Mondjuk úgy hogy unatkozunk és a kicsi is mert Ő már megszokta a sétákat de nem akarok kockáztatni...

2010. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a borus idöben én is legszivesebben aludnék.31hetes kismama vagyok és van egy 2,5éves örökmozgo lánykám igy a pihenésre esélyem sincs.Pedig milyen jó is lenne.:)
2010. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék, szürke,nyirkos idő van,és kettősfront!

Sajnos a kislányom nagyon megérzi a frontokat,és ilyenkor kezelhetetlen. Ez rányomja a bélyegét az egész napra,pedig én is és ő is jó kedvűen keltünk.

2010. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lányommal eljöttünk pár napra a nagyszülőkhöz. De ilyen morcos időben még sétálni sincs kedvem, pedig akartunk menni egyet sétálni, szét nézni a boltokban! :(
2010. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megsült a palacsintám,a fiamnak meg a lányomnak is az a kedvence,de a fiam nem vitte túlzásba,igaz beteg szegényem és azért nincs oviban. :( Rászántam magam és felporszivóztam mindkét szobában,a portörlés meg majd meglesz v.mikor.Az én kislányom is nagyon frontérzékeny+jön a foga is és ő is köhécsel,úgyhogy a mi napunk is kissé nyügi,bár az jó,hogy ma még a fiam nem volt lázas.Én sem vagyok valami jól,bennem is lappang valami,lehet azért is ez a nyomottság rajtam.Most alszanak a gyerekeim,én meg itt pihenek a gép előtt,bár lehet rámférne kis pihi.
2010. nov. 10. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma idegbeteg vagyok konkrétan és semmi, de tényleg semmi sem sikerül. A gyerkőc fogzik, így nem eszik, nem alszik és cirka 12x öltöztettem át nagy hisztik közepette a nyáltól csurig ázott ruhája miatt. Emellett egész nap óbégatja hogy "annnya!", "innya!" (tea), "ammma!" (cumika), "majkojóóó megnézem brühühü!!!" (egy árva nyamvadt markoló nincs már a környéken, de holnap esküszöm kiderítem hol rejtegeti őket az önkormányzat!!!). Kétszer tettem oda a vacsit de egyszer sem sikerült, a kukában kötött ki... Még szerencse hogy mindjárt vége a napnak!
2010. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!