Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr Nyirádi Tamásról vélemények...

Dr Nyirádi Tamásról vélemények Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Ki szült már nála? Milyen doki? Rendes? Aranyos?
2010. nov. 10. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak jókat tudok róla mondani!Március óta járok hozzá - sajnos volt egy rosszul végződött terhességem./éjszaka is felhívta a kórházat, hogy hogy vagyok/ Mindig nagyon segítőkész, aranyos.És tud is szerintem!Ja, és nem a pénzre hajt.Csak ajánlani tudom!
2010. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyermekemet nála szültem, a másodikat alig két hónapja. Nagyon elégedett vagyok vele, korrekt, lelkiismeretes embernek ismertem meg.

Egyébként már régóta hozzá járok, más problémámat is megfelelően kezelte, ennek köszönhetően eshettem teherbe. Szakmailag és emberileg is kiváló.

2010. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én még nem szültem, de évek óta ő az orvosom. Volt egy vetélésem és akkor is ő kezelt. Szerintem az egyik legjobb orvos. Nagyon kedves, figyelmes. Mindent elmond, nem kell kihúzni belőle a dolgokat. Azt hallottam, hogy szülésnél is nagyon rendes.
2010. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!