Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekláb jótékonysági program...

Gyerekláb jótékonysági programban regisztráltam egy cipőre és sikerült megnyerni. Nem jó méretet hoztak és azóta sem kaptam meg a cipőt. Kihez tudok ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés
A gyerekem nagyon el van keseredve. Mivel a gyereket is kell vinni az átvételre, gondolom nem kell mondanom mennyire elkeseredett. Azóta hitegetnek az üzletben, hogy megjön, de semmi. Mondták, hogy vigyem el a kisebb méretet, de én ragaszkodom a megnyerthez.
2010. nov. 14. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van a gyereklábnak postaládája oda írjál. Az üzlet nem tehet róla ha nem küldenek megfelelő méretet.
2010. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már rég írtam volna, de az üzletben azt mondták, hogy ők már szóltak, nekem nem kell semmit tenni. Valószínű holnap írok nekik levelet. Mi ha nem reagálnak? Megtehetik azt, hogy nem küldenek semmit és cipő nélkül maradok?
2010. nov. 14. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert regiztél és kaptál levelet. A Levélben amit a cipő átvételéhez kaptál a kisebb vagy a nagyobb cipő mérete van?

Mert ők leírták azt is, ohgy ha a cipő nem jó mert elírtad a méretet nem kötelesek kicserélni. Ha pedig ez a helyzet én a helyedben elvinném egxik ismerősöm,rokonom gyerkeét és legyne ővé a cipő.

2010. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 33-as cipőt kértem. A papíron is az áll, hogy 33 cipőt kell kapnom, de 32-es cipőt küldtek. A gyerekem 8 éves és 33-as a lába, ezért ragaszkodom az ígért mérethez. Mert ha egy számmal nagyobbat küldtek volna, akkor lehet, hogy elfogadnám és egy év múlva a lábára adnám.

Itt nem arról van szó, hogy nekem nem felel meg a méret és cseréljék ki. Én tudatosan 33-ast kértem, meg is kaptam papíron, de 32-est küldtek a boltba.

2010. nov. 14. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem akkor reklamálnék a gyertyalábnál is.
2010. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül írtam nekik és pár napra rá megérkezett a cipő.
2010. nov. 24. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!