Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csaszarosok, szules utan...

Csaszarosok, szules utan mennyi idovel jott meg eloszor a menstruaciotok?

Figyelt kérdés
Oktober 17-en szultem,egeszen tegnapig volt enyhe folyasom,picit veres,neha gyengebb,neha erosebb,egy tisztasagi betet eleg volt egesz napra,viszont tegnap ota ugy verzem,mintha menstrualnek,epp 4 het telt el a szules ota.Sehol nem faj,kiveve a fejem,az majd szettrobban.Szerintetek ez normalis,annak ellenere,hogy szoptatok?
2010. nov. 14. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is 4 hétre jött meg, majd a következő és az azt követő is.
2010. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél évre rá és ezzel a tejem is elment sajnos.
2010. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 és fél hónap múlva de még most is szoptatok. 15 hónapos múlt a lányom. Amíg megvan, kicsit kevesebb a tejem de nem vészesen.

Igen, ez normális. Mindenkinek máskor jön meg. Úgy emlékszem hogy nekem is hasonló vérzésem volt mint Neked, már azt hittem hogy valami baj van, esetleg fertőzés de aztán elmúlt és 5 és fél hónapos koráig meg sem jött. Szerintem várd ki a 6 hetet, az a gyermekágyi időszak, utána úgyis menni kell a dokihoz kontrollra, vele meg tudod beszélni a dolgot. Lehet hogy ez csak a folyás része és elmúlik a hatodik hét körül. Ha meg ez már a menstruációd, akkor jövő hónapban úgyis kiderül :)


Azért én lehet hogy felhívnám a dokimat megkérdezni, de csak a kínzó fejfájás miatt.

2010. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok,holnap beszelek vele,ma,vasarnap nem zavarom.Koszonom a valaszokat!
2010. nov. 14. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétre,és én nem szoptattam,sajna nem jött össze.
2010. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még szoptatok és nem jött meg, 1 éves lesz most
2010. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!