Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van gyermek társasjáték,...

Van gyermek társasjáték, amiben nagyot csalódtál, bánod, hogy megvetted?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Eddig még nem volt, de mielőtt megveszek egy társasjátékot előtte a neten alaposan körülnézek. Általában elolvasom a véleményeket, de minimum a játékszabályt, képeket róla stb. Ami már külsőre sem tetszik meg sem veszem.

Legtöbbször ravensburger, piatnik, granna, noris játékokat vásárolok. Ezek jó minőségű játékok.

2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. nov. 26. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem emlékszem pontosan, hogy mennyire gyermek társasjáték, de ilyen volt A világ 100 csodája. Gyönyörű, öröm volt kibontani, csodaszép képek vannak benne... de ennyi is volt a pozitívuma. Egyáltalán nem jó vele játszani. Az elsőnél a pont, ez után a játék után mi is megtanultuk, hogy előtte nézzünk szét a neten a vélemények között.
2010. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Thomas a gőzmozdony és barátai társasjáték,mondjuk ezt nem én vettem,hanem a nagyszülők,de felesleges pénzkidobás volt!

Semmi értelme az egésznek!

Csatlakozom az előttem szólókhoz előtte szét kell nézni a neten,hogy milyen vélemények vannak egy játékról.

2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!