Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozókendőt szeretnék...

Hordozókendőt szeretnék csinálni valaki megmondaná a pontos méreteit? Szélesség hosszúság?

Figyelt kérdés

Igazából azért nem akarok beruházni egy "eredetire" mert csak 3 napig fogom hasznáni. Mindig vagy autóval közlekedünk vagy babakocsival. Szóval nincs szükségem rá, most viszont elutazunk 3 napra és fogunk menni "túrázni" sétálni a hegyekbe... nem tudok babakocsit tolni.. érthető okok miatt viszont lefárad a kezem másképpen. 5 hós a baba.. :) És elég kicsi..

60 cm 5930gr


2010. nov. 23. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kölcsönkérni egyet?


Ha Bp-i vagy szívesen odaadok egy s-es Nandut 3 napra, csak írj magánban! :o)

2010. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aranyos vagy nagyon, de sajna vidéki vagyok :) egyébként tudnék kölcsönkérni, de mivel kisvárosban élek, nem nagyon van senkinek, mert mindenki vagy babakocsizik, vagy autózik :)
2010. nov. 23. 14:25
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg lemérnéd??
2010. nov. 23. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi az offért!Próbáltátok már a hordozást???Mert pl.az én babámnak 2 hónap kellett mire megszokta,hogy magamra kötöm!Addig úgy üvöltött,mint akit nyúznak!Mielőtt elindulsz vele,mindenképpen szokasd hozzá!Bocsi még egyszer,hogy nem a kérdésedre válaszoltam!
2010. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A kendő most jól el van ásva (mi már nem használjuk...) Azt hiszem 4mX1m volt, de ezt találtam Neked:


[link]

2010. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az anyag minősége nagyon nagyon fontos. Ezek speciálisan szövött anyagból vannak.
2010. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!