Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit szerintetek jól...

Mi az, amit szerintetek jól csináltok a gyereketek nevelésében?

Figyelt kérdés
Mindig csak arról esik szó, h mit csinálnánk másképp... Most egy nagy adag jóval lepjük meg magunkat!!! :)
2010. nov. 24. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a tökéletes anyuka a tökéletes gyerekkel!

Na jó, ez nem igaz :)

Amire büszke vagyok: nagyon következetes vagyok a most 2,5 éves gyerekemmel az első pillanattól kezdve (egy kivétel: melyik ágyban aludjon a gyerek, de ebben apa "visszahúz").

Mindig válaszolok a kérdéseire, sosem kerülöm ki.

És ami nálam nagyon fontos: én, aki sosem tudtam kimutatni az érzelmeim (tartottam is ettől a terhességem alatt, hogy mi lesz), a gyerekem rettentő sok szeretetet kap tőlem.

2010. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szeretem a kisfiam és ezt ki is mutatom a lehető legtöbbször. Sokat mókázunk, játszunk, nevetünk. Mindent elmagyarázok neki. Elég türelmes vagyok (csak néha szakad el a cérna, ami nálam nagy szó). Sokat mesélek neki. Kreatív vagyok. És szerény.:)))
2010. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,én inkább több rosszat tudnék mondani,mint jót,de azért egy dologra nagyon büszke vagyok.Arra ,hogy egyedül is tudom nevelni.Igyekszem tisztességre,illemre tanítani,de néha kemény vagyok vele.Sajnos hisztis nagyon.Minden nap megfogadom,hogy jó anyja leszek,de néha túl fáradt vagyok és sajna a problémáimat csak rajta tudom levezetni.Nagyon szeretem őt,a mindenem,épp ezért akinek tanulnia kéne ,az én vagyok:)HOgy ő lehessen rám büszke:)
2010. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszok! :) És ezekre igenis büszkék lehettek! - szerintem...

Én: tudok bocsánatot kérni; az altatás tökéletesen jól sikerült a következetességemnek köszönhetően (11 órákat alszanak, és még napközben is); az etetés bevezetését nem siettem el; és mindketten naaaagyon jó evők; tudok nemet mondani is; nem siettetek semmit; rengeteget dicsérjük őket; több a móka és a kacagás, mint a morcoskodás; sokat olvasunk, beszélgetünk, diavetítőzünk.

Bár még kicsik, a visszaigazolás talán majd diplomaosztás után jön. :)

2010. nov. 25. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia



Nem tudom, hogy ez jo-e vagy sem, de en mindig azt teszem ami szivbol jon.Nem konyvekbol es tanacsok stb alapjan nevelem.

Nem vagyok "osanya", de igyekszem termeszetes maradni.Olyan vagyok amlyen vagyok, de ezt teljes szivbol adom.En mindig is szeretgetos bujos voltam es most rajongva szeretem a lanyom, remelem jo anyukaja leszek.

2010. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem az utoló hozzászólás is nagyon tetszett. :) Köszi!
2010. nov. 26. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!