Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevek a jobbak és...

Melyik nevek a jobbak és melyik kettő illik egymáshoz?

Figyelt kérdés

Nikolasz,Benjámin,Krisztofer,Márkó,Roland,és Ruben.

A vezeték név pedig Farkas.


2010. nov. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint ezek közül csak a Benjámin tetszik. És jól is hangzik: Farkas Benjámin. Az első a harmadik és a negyedik nagyon (nahogyírjamszépen) hát a kisebbségre jellemző névválasztás.
2010. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Benjámin, a többi borzasztóan nem illik!
2010. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik. :( Bocsánat!
2010. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyébként nekünk a Roland Benjámin vagy fordítva Benjámin Roland tetszik.
2010. nov. 27. 22:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond utolsó válaszoló.Mondjatok akkor olyat ami illik,köszönöm.
2010. nov. 27. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
A Farkas névhez szerintem szinte minden név illik. Nem sorolnám fel amik nekem tetszenek, mert nem egyforma az ízlésünk. De amiket felsoroltál azok számomra túl kacifántosak, és igen, van amelyik egy bizonyos népcsoportra jellemző.
2010. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Roland vagy Benjámin
2010. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de mi nem vagyunk romák.Nem mintha lenne velük bajom,mert van olyan barátunk vagy nekem barátnőm aki roma származású és nagyon fain őszintén.Elvégezte az iskolát rendesen meg stb.A nevekről meg annyit,hogy mindegyik megtetszett valahonnan.A Ruben név Pl:a Lilu fiát is így hívják Dávid Ruben,a Nikolasz az X-faktorból már az eleje óta,Benjámin a tesóm volt osztálytársa,a Roland a barátnőm fia szóval mindegyiknek van egy "kis története".Csak elszeretem volna mondani.Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 23:02
 9/9 anonim válasza:
Túl kacifántosak, akkor mindenki legyen Ádám meg Dávid, vagy talán Bence?
2012. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!