Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » KI mikor kezdett el vásárolgat...

KI mikor kezdett el vásárolgatni? Inkább ruhákat? Most már 4 különböző doki mondta, hogy lány lesz! 21 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most a 26. hét végétől vásárolok a kislányomnak ruhákat. Mást még nem vettem.
2010. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekkel unisex dolgokat már a 8. héten. Ketteskével elég sok dolog megvan ami meg hiányzik azt a 12. hét után csak.
2010. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ruhákat a 22.héttől,mert,akkor mondták,hogy tuti lány és 29 hetsen mindent megvettünk.:)Lány lett,most 6 hós.:)
2010. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem baboztad el:D 4 doki?:D


Én amúgy a 23. héttől vásároltam:)) de nekünk hát biztos volt az már akkor is csak én nem hittem el, de ettőlfüggetlenül én megvettem a rózsaszín cuccokat:D

2010. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akciós és unisex darabokat már a 11-12. héttől. 18.-on már biztosra látszott, hogy kisfiú, kb. azóta. 1-1 édes vagy leárazott darabot, vaterán keresgélek, veszek, de még nincs túl sok holmija.

Nagyobb dolgokból a hordozó, kiskád, kádállvány van meg, ezek akciósak voltak, megérte megvenni. Nálam minden nagybevásárlásnál kerül valami a kosárba a babának is. :)

Hol egy textilpelus, 1 rugi, 1 rágóka...

24 heteske

2010. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tescos mami vagyok, nagyon jó minőségű ruhák vannak ott.

Az első, rugis időszakot kaptuk, de ha venni kellett volna, akkor unisexet vettem volna olyan 20.hét körül. Persze párat vettem, pl hazahozósat, azt a 37.héten édes kis kék szerelést, mikor 100%ra mondták, hogy tényleg kisfiú, pár unisex napozót.

2010. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!