Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben tartjátok a kicsikről...

Miben tartjátok a kicsikről az emlékeket? Nekem egy nagy pelenkás doboz már tele van, ezt szeretném lecserélni valami másra ami szebb és praktikusabb.

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot elraktam, egy doboz csak néhány olyan picike ruhácskáival van tele, amit majd szeretnék neki odaadni ha felnőtt lesz. Egy másikba meg a babakönyvek, az a kis ruha amiben kihoztam a kórházból, hajtincs, köldökcsonk, első kiscipő, első szülinapi gyertyája és a marcipán, első fogkefe, és még sorolhatnám. Ti miben tartjátok?
2010. dec. 16. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Most egy lámpának a dobozában amit bevontam szines tapétával.

Anyukám hozott a lányomnak egy rózsás kalapdobozt abba fogok szinespapirral bevont wc gurigákat ragasztani meg egy beemelhető kartonlapot amin további dobozok lesznek igy kétszintes lesz.


Lassan gyülik a papirtekercs... de idő van. Egyszer elkészül.

2010. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ötletes! De a nagyobb dolgok amik nem férnek a hengerekbe azokat külön dobozolod?
2010. dec. 16. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

itt találsz még jópár alternativát pl. ha fiú.

meg babanapló is van az alexandrában ami fiókos.


[link]

2010. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sok napló van azt majd átkötve diszdobozban kapja meg ha nagy és okos lesz.


a nagyobb emlékeknek ? én csak egy rugit teszek el amibe hazahoztuk de az alsó szinten majd szoritok helyet nagyobbaknak is mert a hengereket körkörösen rakom le és a közepe meg a szélek kimaradnak oda lehet pakolni.

2010. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!