Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva ez a...

Szerintetek is durva ez a videó? Miért kell egyáltalán videót csinálni erről? Vagy miért teszik fel a netre?

2010. dec. 18. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Úristen, ezt kár volt néznem...nem is bírtam végig, le kellett állítanom! Nagyon visszataszító, és nem értem, hogy teheti ezt fel vki a netre... grrr...
2010. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, más világ Amerika nagyon... de nekem nagyon bizarr, hogy életképtelen, lila kis magzatokkal úgy fotózkodnak a rokonok meg a szülők, mintha egy egészséges kisbaba lenne... találtam egy másik videót is, azon tán már hullafoltos is a baba...

Az, ha a gyermekedről, aki élt egy kevéskét, majd meghalt, felteszel ilyen videót, teljesen oké, mert segíthet feldolgozni. De ezek a kis piros ufócskák... nekem is van gyerekem, de ha valaha így járnék, sosem tudnám lefotózni, beöltöztetni sapiba, levideózni, majd netre pakolni. Nekem ez már beteges.

2010. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Hihetetlen miket raknak fel.Te is fel vagy háborodva??Mert ha igen akkor minek kell tovább terjesztened......
2010. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszülte a halott magzatokat? ....iszonyatos képek, nem láttam még ilyet. És nem esett jól látnom. Nem értem az anyjukat, hogy segithet ez bármiben...
2010. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon remélem, hogy soha nem fogom megtudni az anya indítékát! Gondoljatok bele, hogy érezhette magát 2 halott gyerekével a karjában? Gondolom emléket akart nekik. De tényleg remélem, soha nem tudom meg miért tette.


Hülye kérdések helyett meg adjunk hálát, hogy nem mi jártunk így.

2010. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes egy videó. Nem értem teljesen,mert nem tudok angolul csak kicsit. Lehet szerintem is csak emléket akart nekik állitani.
2010. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!