Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újpesti anyukák az itteni...

Újpesti anyukák az itteni bölcsikről írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés
Most kilenc hónapos a kisfiam és úgy hallottam, hogy egy éves kora körül érdemes jelezni a bölcsi felé a beíratkozási szándékot. Nm vagyok illetékes ebben a témában első babám és mivel nem vagyok helyi születésű még hallomásból sem tudom melyik bölcsi milyen, mire kell figyelni, stb.
2010. dec. 21. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt nézz szét:

[link]

Igen, minél hamarabb be kell íratkozni, mert túljelentkezés van. Mi szeptember elején iratkoztunk be. Tapasztalatot én sem tudok, mert még egy éves a fiam, de a Munkásotthon u-it választottuk.

2010. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a címet.Körzetileg a Munkásotthoniba tartozunk,de azért a többire is kíváncsi vagyok.Még egyszer köszönöm.
2010. dec. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!