Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vehetnék ajándékba 2...

Mit vehetnék ajándékba 2 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Nekem is 2 hónapos babám van mint a barátnőmnek. Tőlük mikor jöttek látogatni a szülei, 2csomag pelenkát, popsi törlőt és egy kis ruhát kapott a fiam.Most mi megyünk hozzájuk, és nem akarom ugyanazt venni a kislányának. Mit javasoltok?

Köszönöm a segítséget


2009. jan. 24. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyel nekik pipere dolgokat a babanak, majd kesobb hasznaljak neki, ha most nem is, es egy szep takarot, pledet. En a bnomnek azt vettem, hiaba volt neki mar egy, ennek is orult. Egy jo a kisagyba, masik ha elmennek valahova, babakocsiba, vagy csak ugy. Egy otthonra, egy elmenos. Nagyon szepeket lehet kapni.

De ha bemesz egy bababoltba, es megkered az elado csajszit, o is fog ajanlani neked ajandekot. Ruhat ne vigyel, azt hamar kinovik, es gondolom sok van neki belole. A pelenka egy ujszulottnek ok, de 2 honaposnak mar ne, az snassz.

Vagy vegyel neki kistanyert, kanalat, poharral egyutt, abbol is sokfelet lehet kapni. Ugyis nemsokara kelleni fog, majd elteszi. Szerintem ez azert jo, mert ezt sokaig fogja tudni hasznalni, a kistanyerat kesobb novi csak ki, nem ugy mint egy kisruhat, es amikor eloveszik a tanyerat, poharat...stb akkor mindig rad fognak gondolni. En is kaptam azt, ilyen babasat, tudod, es nagyon orultam neki.

2009. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,mi is ilyen kistányér,kanál.....kaptunk,meg takarót,ezek szerintem is jó dolgok.De például vihetsz egy CDt,amit a babák hallgatnak...álomvilág,Halász Judit....ezt fogja tudni később is "használni",vagy leporellót...nem kell feltétlenül 2 hónaposan használhatónak lennie az ajándéknak
2009. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg, csörgő babakocsira, vagy hordozóra, bébitakaró, mesekönyv (én minden este mesélek már most a fiamnak, 2 hónapos szintén)
2009. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fényképalbum, vagy babanapló, (én mindkettőt kaptam, és nagyon örültem nekik.) De akkor sem történik tragédia, ha megkérdezed, mi az amit szeretnének, nehogy te legyél az ötödik, akinek az adott dolog jut az eszébe.
2009. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!