Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babátok mennyi idős koráig...

A babátok mennyi idős koráig használtatok babakocsit? És milyen esernyőre csukható kocsit ajánlanátok több mint másfél éves babának?

Figyelt kérdés

Espiro vektor light kocsink van, de úgy nézem hamarosan kicsi lesz, legalábbis kabátban már szinte szűk neki.(12 kg, 84 cm a babám) Arra gondoltam vennék egy esernyőre csukható kocsit, de nem tudom mennyire érdemes, kihasználnánk még?

A Brendonban kapható Huck 6 ezerért milyen? Van valakinek? [link]


2011. jan. 15. 21:34
 1/3 kisnita ***** válasza:

Mi tavasszal vettünk esernyő kocsit (bébégó) és egész nyáron azt használtuk (nyáron volt egy éves a fiam) de télre beszereztem egy vastagabb, téliesített pierre cardin kocsit mert sokat vagyunk úton és egyrészt az esernyőkocsiban szerintem fázna, meg szűkös is neki a nagy vastag overallban és mivel a kerekei is kicsik lehetetlen tolni a hóban. Most 18 hós a fiam idén tavasszal megint elővesszük a bébégó kocsit és azzal megyünk nagyobb utakra, könnyebb mert ha járkálni akar csak összecsukom és a vállamra teszem a kocsit. Télre meghagyom még a pierre cardin kocsit is hátha lesz még rá szükség, de egy 2,5 éves azért már inkább járkál mint kocsizik.

A bébégóval meg voltam elégedve, könnyű, ügyes kis kocsi, könnyen tisztán tartható is. Egy problémám van vele, de szerintem ez minden ilyen mütyür kerekű kocsinál előfordulhat, hogy az egyik kerekéről leesett a gumi egy buszhoz szaladás alkalmával és azóta sem tudtam pótolni mert nálunk sajnos egy bababoltban sem lehet rá ilyet kapni, de netről majd rendelek tavasszal. Ezt leszámítva strapabíró kis kocsi.

2011. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi még használjuk bölcsibe menet és hazafelé. Sokat sétál is, de hosszabb utakra visszük még a járgányt. Tavasszal tervezem végleg eltenni. Most 27 hós a fiam, tehát durván 2,5 éves lesz akkor mikor leállunk a babakocsizásról végleg.
2011. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Októberben múlt három éves a fiam, és így visszagondolva, nyáron már egyáltalán nem használtunk babakocsit. Előtte is már jó ideje főleg akkor csak, ha a Metro-ba mentem vásárolni, mert ott nincs beleülős bevásárló kocsi, és nem akartam, hogy a fiacskám mindent összefogdosson, meg hát azért a Metro-ban raklapok vannak meg minden, jobb az óvatosság. Szóval én úgy kb 2.5 éves koráig használtam. Pont ilyet, mint amilyent linkeltél, nekem ennél többet tudó kocsi nem kellett, ez teljesen megfelelt. Úgy értem, ez (lehet, hogy nem pont ez a márka volt a miénk) nem volt dönthető meg ilyesmi, de hát ezzel nem is volt gond, úgyse aludni jártunk már sétálni, hanem nézelődni, illetve a többi dolgomat sem alvásidőre időzítettem, szóval nem a babakocsiban aludt. Ha meg esetleg mégis elaludt benne, hát sebaj, fél órát akár ülve is lehet szerintem aludni, de mondom, ez nem volt jellemző.
2011. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!