Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bátran mersz rendelni játékot...

Bátran mersz rendelni játékot neten vagy nagyon meggondolod?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én pl. semmit ! nem merek a netről rendelni mert félek hogy tök mást kapok. teljesen bizalmatlan vagyok.
2011. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már rendeltem játékot,és mást is.Nem volt vele gond.Persze más az ha élőben látod,mert élőben már lehet hogy mást választasz.Én fischer price játékot rendeltem.
2011. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a webes rendelésnél, én sokszor rendelek. Van amikor boltban kinézem, de neten olcsóbb. Fontos megnézni a szállítási költséget, de ha magas a vásárlás értéke lehet, hogy ingyenes. Átvételkor kell fizetni. Amúgy 8napon belül visszaküldheted, ha nem olyan amire gondoltál, csak a szállítást kell állnod.
2011. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szinte minden játékot netről rendeltem neki, és nem csak boltoktól, de ebayről, vateráról is, mindig, mindent megkaptam. ez szerencse kérdése is, de a boltos rendelésnél nem lesz semmi baj.
2011. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. jan. 25. 11:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg játékot rendelek a netről, eddig semmi probléma nem volt vele, sőt. 1-2 zenélős, világítós játéknál még pozitívum is, mert lezárt elemekkel hozzák, így biztos hogy nincs agyon nyomkodva mire hozzád kerül. Ami boltban igen csak ritka hogy úgy tudd megvenni.
2011. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat rendetem netről, volt jó tapasztalatom és rossz is. Ha olyat rendelsz amit ismersz akkor nem lehet gond, de ha egy tök ismeretlen csak képen látott dolgot rendelsz akkor bizony lehet hogy nem azt kapod amit elképzeltél. De ez nem az eladók hibái többnyire, pusztán az a gond hogy a képből te mást látsz ki mint ami a valóság, főleg ha a kép nagy de a játék valójában kicsi :) Vagy a képen szép fényes, jó minőségünek tűnik de élőben amikor közelről látod és megfogod lehet hogy nem olyan jó...
2011. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kisnita ***** válasza:
100%

Ha használtan veszed aukciós oldalakról akkor nagyobb a kockázat, hogy átvernek, stb. De nekem szerencsére még nem volt ilyen gondom. Ha webáruházból rendelsz akkor szerintem ugyan olyan mintha boltban vennéd, ugyan úgy vissza is cserélik és ha netán nem tetszik vagy meggondoltad magad minden webáruháznak kötelező vissza venni a terméket és a teljes vételárat visszafizetni -ha jól emlékszem- 3 napon belül. Ezt nem rég hallottam a tv-ben, szóval tuti így van csak ezt a webáruházak nem nagyon reklámozzák, ezért sokat már meg is büntettek ez miatt.

Boltban annyival jobb, hogy kézbe tudod venni, meg tudod nézni jobban. De ha egy bizonyos márkát vagy terméket keresel akkor kényelmesebb internetről rendelni mint nyakadba venni érte a várost.

Én szeretek rendelni, eddig nem volt különösebb rossz tapasztalatom. Ha használtan veszek valamit akkor mindig megnézem licitálás előtt az eladó értékeléseit.

2011. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sokat rendeltem már netről. Eddig nem csalódtam. Voltam úgy is, hogy kinéztem boltban és neten megrendeltem. Használt játékokat nem vásároltam még, így az aukciós oldalakkal kapcsolatban nincsen tapasztalatom.
2011. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi sokszor rendeltünk már, általában olcsóbb, mint üzletben. Ugyan volt, hogy egy-egy darabot kinéztünk a boltban, neten rákerestünk és megrendeltük.

Mondjuk mindenféle szedett-vedett helyről nem rendelünk, van néhány webáruház, ahonnét szoktunk.

2011. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!