Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék Quinny Buzz babakoc...

Hol tudnék Quinny Buzz babakocsimhoz alkatrészeket venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

www.babyplanet.hu


innét bármit tudsz hozzá rendelni, Igaz nem olcsó!

de vatera, teszvesz, ott is szokott lenni karfa kerék huzat hozzá.

2011. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem ilyesmik kellenének,. hanem a tolókarhoz bóvden. Amivel lehet állítani a magasságot, az a bóvden szakadt el benne, és az kéne. Nagyon köszi azért!!!!
2011. jan. 24. 08:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért írok ide, hátha valakinek később hasznos lesz :) szóval kicserélik a tolókart, mivel már nem garis a kocsi 5000Ft-ért :) most nagyon örülök! :) Köszi mégegyszer!!!!
2011. jan. 24. 09:07
 4/4 anonim válasza:
Rátaláltam erre a régebbi bejegyzésre... nekem most ugyan ez a problémám , hogy a Quinny Buzz babakocsi állítható tolokarja elromlott, elszakadt a bovden és nem tudom, hogy hol tudnám megjavítatni? Írtad, hogy neked skerült, tudnál nekem segíteni?
2014. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!