Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt sokszor...

Miért van az, hogy itt sokszor válaszolnak az anyukák, de nem a feltett kérdésre?

Figyelt kérdés

Mert ez ilyenektől vagyok néha rosszul, hogy pl. ilyen a kérdés:


-Ki hogyan szabadult meg a felesleges kilóktól szülés után?


-Erre ilyen hasznos válaszok jönnek: "Én egy dekát sem híztam, így nem kellett fogyóznom. "


Ez most csak egy példa volt, de számos ilyen esetet olvastam. Nem célom a veszekedés, csak érdekelne a dolog.


2011. jan. 29. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki leírja a témában a tapasztalatát. Ha tágabban vesszük, akkor a szülés körüli hízásról szólt a példakérdés, hát leírta, hogy ő nem hízott. Gondolom büszke rá (nem én voltam, én híztam bőven).
2011. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Jó kérdés :) pl: lenyaljátok a gyerek cumiját - erre rengeteg válasz jött, nincs ilyen gondjuk, mert nincs is cumija a babájuknak. Na de akkor minek szólnak hozzá??? Meg még annyi ilyet lehetne mondani...

Én is úgy gondolom, hogy nem tudják megállni, hogy ne büszkélkedjenek magukkal, hogy ők aztán nem híztak semmit, vagy én példa kérdésemnél, hogy nem kellett cumi a gyereküknek. Mást nagyon nem tudok elképzelni, mert a kérdezőnek ezzel abszolút semmit nem segítenek.

Egyébként én is a "defektes" kategória vagyok - igen híztam és igen lenyalom a cumiját :DDD

2011. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hehe, én nem híztam és nem cumizik a gyerek... :)


De nem is válaszoltam egyik emlegetett kérdésre sem!


Visszatérve ide, ezen már én is gondolkodtam. Én is kaptam már olyan válaszokat, amiknek értelme nem volt a kérdés szempontjából. Én megmondom őszintén, ha az én kérdésemre érkezik hasonló válasz, azokat igenis le szoktam pontozni!

Szóval igen, engem is idegesítenek az ilyenek, de szerintem nem lehet velük mit csinálni. Sokan szerintem a pontjaikat is szaporítani szeretnék azzal, hogy mindenhova válaszolnak...

2011. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:))))
2011. jan. 29. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A pontjaikat akarják szaporítani!Tettem fel egy kérdést korcsolyát kerestem.Fogalma,ismétlem fogalma nem volt,hogy miről kérdezek,de 2 választ is írt!Nekem 3 gyerekem van,különböző életkorúak,de van ,hogy napokig nem válaszolok,mert nincs olyan kérdés,amire tudnék!
2011. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!