Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetett PÉ? (A kiegben a...

Lehetett PÉ? (A kiegben a részletek)

Figyelt kérdés
Hat év szedés után most januárban tettem le a fogamzásgátlót. A ciklus.hu a pé-met tegnapra írta (nem mérek hőt tehát csak betippelt valamit egy 28 napos átlag ciklushossz alapján). A fogamzásgátló előtt 30-35 naposak voltak a ciklusaim. Viszont, hogy hat év alatt mi változhatott, nem tudom, 18 évesen kezdtem tabit szedni. Viszont tegnap erős szurkálást éreztem a petefészkemnél, plusz WC-zés után kis barnás vér volt a papíron. Ja és két napja ötpercenként ráugranék a páromra (bár ő ennek örül) :D Lehetett ez pé és akkor örülhetek, hogy a bogyó nem cseszett szét mindent, vagy csak a hormonjaim hülyéskednek?
2011. febr. 2. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehetett peteérés, persze.
2011. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pasira ugrás nekem is megvan, de sajna csalóka, mert nekem sokszor nincs is pé, csak amikor kéne lennie akkorugrok rá.

De a barnázás az jelentheti. És kpróbálmá a helyedben akár holnaptól is a hőmérőzést-ha volt akkor úgyis látsziik, hogy feljebb megy, majd le (ha nincs fogantatás). Bárcélszerű a ciklus első napjától.

2011. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!