Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Apukák! Akinek...

Anyukák! Apukák! Akinek egészségügyben (orvosként, gyógyszerészként stb. ) dolgozik a Férje/Felesége, annak mennyi szabadideje van? Mennyi idő jut a kisgyereketekre? Nem bántátok meg, hogy azok lettetek, amik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom mondani hogy a férjem orvos és nem túlzok, halálra melózza magát. Alig van itthon és alig látja a gyerekeket és még (a közhiedelemmel ellentétben) nem is keres jól.(mivel nem sebész és nem nőgyógyász).

Szeretem a férjem, nem választanék mást, de nagyon nehéz így.

Ő imádja a szakmáját (hálistennek) és ahogy mondja,nem bánta meg nem tudna mást csinálni, de látom rajta hogy bántja hogy sok mindenről lemarad a gyerekek életében.

2011. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem gyógyszerész,én is gyógyszerész vagyok.Mielőtt terhes lettem volna belevágtunk saját kis vállalkozásunkba. Mivel a házunkba van a gyógyszertár viszonylag sokat vagyunk együtt.
2011. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!