Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Költözés miatt orvost kell...

Költözés miatt orvost kell váltanunk. Szeretnék valami kis búcsúajándékot adni a gyerekorvosunknak és a védőnőnknek de nem tudom mit. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Egy szép, különleges fényképalbum, amibe teszel egy képet a gyerekedről. :)
2011. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár milyen jó is a viszonyotok, nem adnék olyan személyes emléket, mint mondjuk egy nagyinak, mert nem fogják nézegetni, nekik ez a munkájuk!

Én sütnék egy-egy tálca finom sütit vagy készítenék saját kezúleg esetleg bonbont. Ha nem vagy konyhatündér, akkor bor, csoki, kávé, édesség, esetleg csomagban, attól függően, hogy mennyit akarsz rászánni.

2011. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is 1-1 óriás doboz merci csokit vittem karácsonyra,nagyon örültek neki.
2011. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fényképes ajándéktárgy (mondjuk Rossmann-tól). Például jegyzetfüzet, amin a gyerkőc van. Ezt tudják használni a munkájuk során, és olyankor mindig Ti juttok majd az eszébe.
2011. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!