Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy a családi adókedvezmény, ahogy a nevében is szerepel, ADÓKEDVEZMÉNY? Nem jár mindenkinek, csak annak aki adózik!

Figyelt kérdés

Miért nem lehet utána olvasni? Vagy akár itt visszaolvasni?

Miért nem lehet megérteni, hogy ez adókedvezmény? Nem jár mindenkinek, csak annak aki adózik!

Csak én legalább 15 ilyen kérdésre válaszoltam az elmúlt 1-2 hét alatt, és még rajtam kívül többen.


2011. febr. 9. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha nehezedre esik, ne válaszolj rájuk.

Én ugyan nem kérdeztem (itt), de az ilyen dolgokhoz sík hülye vagyok.

2011. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretnének ők is részesülni valami kedvezményből.

Mert szeretnének még 10-20.000 Ft-tal többet kapni. de bővebb ismeretük nincs.

a legszebb kérdés volt, mikor reklamált anyuka, hogy férje minimálbérre van BEJELWNTVE (a vállakozásába, tehát többet keres, tehát adót csal) és miért nem jár nekik több.

Szerintem a kérdésedet is ez a kérdés ihlette, jól sejtem?

2011. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Naa!! :) Ki bosszantott így fel? Nehogy már az arctalan névtelen kérdezősködők! :)
2011. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ezt megérti mindenki! De a Fidesz állítása szerint minden gyerekes jól jár vele. Ez pedig nem igaz! Ezért háborognak sokan.

Csak az veheti igénybe teljes egészében,akinek magas a keresete. De közülük sem mindenki. Nem veheti igénybe pl. az a szülő,aki már felnevelte a gyerekeit,akkor sem,ha sok adót fizet. Vagy nem veheti igénybe az a magas keresettel rendelkező,sok adót fizető apa,aki elvált,és a gyerekeit a feleségnél helyezte el a bíróság és tartásdíjat fizet.! Ő ebben az esetben gyerektelennek számít! A feleség sem veheti igénybe,mert napi 4 órában a Tesconál dolgozik és nagyon kevés adót fizet.

A kiskeresetűek szintén nem tudják igénybe venni.

A propagandával van baj,nem az emberek gondolkodásávalNem kellett volna hazugsággal szédíteni az embereket.

2011. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Visszamenőlegesen olvastam kérdéseket, és igen, az bosszantott fel elsősorban, amit a 2. válaszoló írt. Meg + néhány hasonló.

Meg amúgy is rossz napom van, és nagyon felhúztam magam rajta.

Bocsánatot kérek, akit megbántottam, de fenntartom azt, amit írtam.

2011. febr. 9. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól sejtettem :-)

Én irtam oda az utolsó választ :-)

2011. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!