Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire tudott már járni a...

Mennyire tudott már járni a babád, mikor megkapta az első utcai cipőjét?

Figyelt kérdés
Teljesen stabilan egyedül ment,vagy még "bicebóca" volt és fogni kellett?
2011. febr. 11. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

11 hósan vettük neki mert elérte a 19-es lábméretet és segítséggel már tudott járni. Nomeg ősz is volt és nem voltam benne biztos hogy kell még egy kocsicipő így inkább igazi utcai cipőt kapott.

Barenhue márkájút.

2011. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor babakocsival vittem,mivel ősz volt,mi 6 hónaposan ráadtunk a kis cipőt.11honaposan indult el.otthon persze nem volt rajta,de a hidegbe nem vihettem ki pihe-puha cipellőbe.
2011. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nigra ***** válasza:
Semennyire nem tudott még:D 3hetes volt amikor megláttam egy tündéri rózsaszín cipőt a kirakatban...megvettem:D 22-eset:D mostanában használjuk:D 14hós
2011. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor megkapta az első cipőjét, még egyedül nem ment, ekkor volt 10 hónapos. De jött a hideg, azért nekem ne mondja senki, hogy a kocsicipők védik a lábát a hidegtől.
2011. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kislányom májusi, a születésnapja előtt egy-két héttel kezdett botladozva, de egyedül menni. Vettünk neki akkor egy cipőt. 13 hónaposan(júniusban)kezdett stabilan menni.
2011. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!