Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy "Hol...

Miért van az, hogy egy "Hol találok, hol vehetnék ilyet. "kezdetű kérdéshez az anyukák mindig egyből a vatera, teszvesz stb oldalakat ajánlják?

Figyelt kérdés

Én például ezen oldalak működését nem is ismerem.

Miért nem feltételezik, hogy a kérdező újat venne, webáruházból vagy személyesen?


2011. febr. 14. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Teszveszen-Vaterán is vásárolhatsz új dolgokat, csak olcsóbban. Látszik, hogy nem ismered... :o)
2011. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ismerem pontosan, de mégis bonyolultabbnak gondolom, mint egy webáruházat, ami csak új holmikat kínál.
2011. febr. 14. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezeken is van egy csomó új dolog, nagy a választék, én nagyon szeretem, már sok mindent rendeltem.

Meg postán rendelhető, nem kell érte elmenni,

illetve nem mindenkinek vastag a pénztárcája, van aki a használt, de jó állapotú, és olcsóbb dolgokat részesíti előnyben.

2011. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmivel nem bonyolultabb mint egy webáruház, regisztrálsz, és kész, már rendelhetsz is.
2011. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bonyolultabb,de olcsóbb.Én például nagyon szeretem.És azért ezt ajánlják,mert ezt ismerik sokan.
2011. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy normálisan válaszoltatok, féltem a válaszoktól, hogy majd valami "kényes libának" neveznek. Megismerkedek ezekkel az oldalakkal, ha ennyire dicséritek. Ezek szerint nem lehetnek rosszak. Tényleg azt hittem, csak használt, hitvány holmikat próbálnak itt eladni.

Elnézést kérek...

2011. febr. 14. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:

a 63 %-os hülyeséget írd, ezt nehogy elhidd!

a vatera nem vág át, nem érdeke

ha eladsz, akkor fizetni kell a feltöltésért, az eladásért, de mint vevő semmit nem kell külön fizetni, csak az eladónak az árut

én most ezt nézegetem, az előbb fel is tettem kérdésben hogy jó -e? ez is vadi új

[link]

2011. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na időközben el is tűnt a 63 %-os válasza :)
2011. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én pl. vettem a lányomnak egy vadi új triciklit, aminek csak a csomagolása hiányzott, 45 ezer helyett 24-ért.

(No, nem is én vettem, pontosabban ezt kapta az egész családtól a szülinapjára, pont azért, mert még így is szét kellett osztani az árát, viszont van egy triciklije, amit amúgy sosem tudtunk volna megvenni neki...)


Annyi, hogy időt kell rászánni, keresgélni.

Ha hirtelenjében kell valami, ami egy napot sem várhat, akkor tényleg nem biztos, hogy a legjobb megoldás...

2011. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szinte csak olyan dolgokat szoktam vásárolni aukciós oldalakról, amik szinte vadi újak. Pl. sokan próba nélkül vesznek a gyereküknek ruhákat, cipőket és ha nem jó, akkor felteszik eladni és ezek között nagyon jó áron lehet kifogni dolgokat.

Velem történt egyszer egy ilyen, hogy a Hervisben 2-t fizet 3-at kap akció volt és találtam a kisfiamnak egy iszonyú jó Adidas cipőt, ami 12.000 Ft-ról 5000 Ft-ra volt leértékelve.

Így gondoltam egy merészet és vettem belőle még 2-t, tehát 10-ért 3 párat.

6000-ért eladtam a Teszveszen a másik 2 párját, tehát nyertem 2000 Ft-ot (benzinpénz) és a kisfiam cipője ingyen volt :)

A vevők is nagyon örültek neki, mert még 6000-ért is jó áron volt az a cipő!

És rengeteg ilyen van, de tényleg időt kell rá szánni és jól meg kell nézni, hogy mit veszünk, meg kérdezni kell, ha valami nem világos.

2011. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!