Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama bérletet használ...

Kismama bérletet használ valaki Budapesten?

Figyelt kérdés
Én most akarok venni. 27 hónapos a lányom, jókat szeretnék vele csavrogni délelőttönként, ha jobb idő lesz. Imád BKV-zni, amúgy mindenhova autóval járunk.
2011. febr. 14. 13:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Úgy akartam kérdezni, hogy ki tudjátok-e használni, de a rendszer így nem engedte feltenni a kérdést.
2011. febr. 14. 13:48
 2/13 anonim ***** válasza:

9hónapos lányommal nekünk is van.mi heti egyszer megyünk a városban át a Moszkva térre vagy a Kossuth térhez.Meg megyünk nagyizni vagy dédikhez.sokat utazunk igy,mert kocsink nincs,s a szülők nem tudnak mindig vinni. ha tudnak vinni megyünk,de ha jövünk haza akkor BKV-zunk.. olcsobb igy mint venni 10jegyet. (hetente)

s ő is imád BKV-zni:) jókat alszik rajtam.:)

2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:) Jaj de bátor vagy! :) Én nem mertem vele járműre szállni úgy másfél éves koráig, akkor is félve.. :) De nagyon tetszett neki! :)


Amúgy ezt egy sima BKV pénztárnál el lehet intézni? Mert azt olvastam, a gyes-es határozat és lakcímkártya (meg én) kellünk hozzá.

2011. febr. 14. 14:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, és ez fényképes amúgy? Vigyek fényképet is magamról?
2011. febr. 14. 14:10
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, idáig egyedül is eljutottam. De itt nem írja, hogy bérletpénztárnál intézik-e, és azt sem, hogy fényképes-e maga a tok, amit csináltatni kell. (a fotón pedig csak a bérletszelvény képe van).
2011. febr. 14. 14:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Kell fénykép is igen,meg lakcimkártya,meg az OEPtől határozat hogy gyest kapsz:)

Sajnos muszáj bkv-zni mert Dévény Anna tornára kell járnunk vele.Ha babakocsiznánk én se mernék vele utazni.Mondjuk mi ilyen fél órákat utazunk. Az meg nem sok szerintem.első vagyok.

2011. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Első! :) És minden jót Nektek! A Dévény torna csodálatos, akikről tudom, hogy jártak, hihetetlen eredményeket értek el. Azaz teljesen utolérték mozgásfejlődésben a társaikat egy éves korukra! :)
2011. febr. 14. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Köszi, de ha idáig is eljutottál, akkor már fel is hívhattad volna őket. Segítő szándékkal küldtem a linket, nem kell ilyen cinikusan válaszolnod.

A többi bérlet is fényképes amúgy, valószínűleg ehhez is kell.

Szép napod.

2011. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére ő nincs nagyon lemaradva csak ferde tartása volt:) De már kuszik s nagyon ügyes:))
2011. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!