Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3-rom? Hogy van ez? Nem...

3-rom? Hogy van ez? Nem kötekedni szeretnék és nem is szoktam senkinek írni a helyesírás miatt, de miért írják többen vagy lehet ugyanaz a valaki írja mindig, hogy 3-rom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 23:22
 1/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Háromrom. :D
2011. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneket én is szoktam látni, de én úgy, hogy "3-om", meg "2-ő", illetve a kedvencem még a "%-ék" :D

De a minap láttam egy olyan kiírást is valahol, hogy "WC-ét".

2011. febr. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már, de a miértjére nem jövök rá :)

Kb. ugyanolyan, mint amikor azt kérdezik, hogy "kérsz egy banántot?" :)))))

2011. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még ilyeneket nem is láttam!... elképesztő...
2011. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tegnap tette fel valaki ezt a kérdést, de én már többször találkoztam vele, hogy így írják.

Milumil tápszert eszik a kislányom már 3-rom hete, de most fáj a pocija 1 éjszakát végig szenvedtünk, voltt már torna hason fektetés, kamilla tea. Pedig ugy adagolom a tápszert ahogy a dobozon van. Mit csináljunk hogy elmúljon a hasfájás?

2011. febr. 20. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem a MUSZÁLY és az IJEN. :)

A hajam tudnám kitépni...

2011. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a szöllő, rolla, terhess, és az ehhez hasonlók :)
2011. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!