Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én szeretnék tippeket kérni...

Én szeretnék tippeket kérni töletek, hogy nevezem el a babámat? Van már egy kisfiam 3éves, öt Márknak hivják! A vezetéknév Kiss tehát szinte minden név illik hozzá! (fiu lány név kell)

Figyelt kérdés
Julius 17re várom a abát,de amint megtudom a nemét szeretném elnevezni!A fiamnál is igy tettem és jó volt beszélni hozzá a nevén szolitani!Már akkor egyéniség lett számomra(föleg a név hatására)Sokan hülyének néznek vagy azt mondják ráér a szülésig eldönteni de én akkor is szeretném már a további pár hónapan hivni valahogy!Bensöségesebb!!!Szeretek hozzá beszélni pedig ugyse érti de állitólag hallja a hangom ami nyugtató neki!Remélem nem néztek hülyének!A válaszokat elöre is köszike!!!!!
2009. febr. 16. 12:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lotti és Milán
2009. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szép lány nevek (szerintem): Kata, Adél, Virág.

Fiú: Botond, Simon, Péter, Róbert, Bence.

2009. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha lányom születne én Emmának vagy Lilinek

ha fiam Jácintnak vagy Dominiknek hívnám!

2009. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A Kiss-hez válassz vagy 1 hosszabb keresztnevet, vagy 2 rövidebbet. én is Kiss vagyok, és a keresztnevem nagyon rövid, és ráadásul csak 1-et adtak. sose szerettem, hogy túl rövid a nevem.
2009. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Lánynevek: Borka, Lili, Rebeka, Viktória, Johanna

Fiú nevek: Pongrác, Tamás, Krisztián (így hívják a fiamat), Boldizsár

2009. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hülyeség, hogy beszélni akarsz a gyerekedhez, és a nevén szólítani! :) Olvass csak utána a kutatásoknak, a gyerek már ilyenkor is hozzászokik az anyja hangjához - az apjáéhoz is, ha elég sokat beszél hozzá!

Névadáshoz csak azt tudjuk leírni, ami nekünk tetszik, hátha ötletet kapsz.... Csak ne Dzsesszika vagy Szinthia legyen, kérlek!!!!!


lány: Angéla, Renáta, Imola, Titanilla, Leila, Édua

fiú: Zoltán, Zsolt, Bálint.


Szerintem ne divatos nevet adj neki, mert akkor minden 2. gyereket úgy fogják hívni, mint őt. Lásd a mi korosztályunkban minden 2. fiú Gábor :D

2009. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is jó ötlet a 2 keresztnév, hogy majd később legyen miből választania. Egy hétköznapibbat válassz és ahhoz még egy ritkábbat.

Az én kedvenc neveim: Gergő, Dominik, Dorián, ha lány: Jozefina, Vanessza, Edina

2009. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alliteráló nevek tetszenek szerintem jó a Kiss Karola, Kiss Kornélia

fiú névben : Vilmos, Boldizsár, Bendegúz

Én két nevet nem adnék azzal csak a baj van, inkább egy különlegesebbet.

2009. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Szia én még nem is tudtam hogy fiú,már akkor is kis Bendegúzomnak szólítottam és most már 3 hónapos elmúlt és Bendegúz :-)

Szerintem is 2 nevet adjatok,hiszen így majd választhat.Pl.Alexandra,Liliána,Beatrix....

Ádám,Barnabás....

Jó válogatást és boldog babavárást

2009. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egykét név nálunk is felmerült!Aki irta hogy Tamás azon mosolyogtunk mivel a párom is Tomi ö neki pont ezért nem tetszik!Én még gondolkodom a Maján és a Jankán,fiunak meg Milán(apa ötlete)és patrik!De nagyon sok ezek közül amit irtatok tetszik!Én is ugy gondoltam két neve legyen vagy hosszu!Azért még irhatok én mint egy kis hülye itt jegyzetelem öket egy füzetbe :)
2009. febr. 16. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!