Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Narancs és bézs szinű babakocs...

Narancs és bézs szinű babakocsi kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Annyira megtetszett egy babakocsi, minden van hozzá (használt) de megkimélt szinte újszerű állapotban van, és csak 30 ezer ft. Még nem tudjuk hogy milyen nemű a babánk, de fiúnak ti megvennétek? Egy iylen kocsi normál ára 50-60 ezer közt van.
2011. márc. 4. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én igen. Uniszex színek.
2011. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Két fiam van. A nagy babakocsink piros-drapp, a sportbabakocsink narancs-kevés szürkével.

2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz kisfiúnak is!
2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Én már tudtam, hogy kisfiam lesz, és narancs-drapp babakocsit választottam. Ha a következő baba kislány lesz, neki is tökéletes :-) Üdv.
2011. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem számitottam ilyen válaszokra, azt hittem tök negativ lesz mindenki :)

Tök jó :) Köszi a válaszokat.

2011. márc. 4. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze.Én a lányomnak szürke-bézs -piros kombinációt vettem, most jó lesz a kisfiúnknak is.
2011. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó az én fiamnak piros-szürke babakocsija van.
2011. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi :D Ismerősömnek is a kisfiának piros szürke babakocsija volt :)

Kiváncsi voltam ki viszi a divatot, hogy fiunak kék vagy fius szin lánynak meg csak világos lányos szin. De ezek szerint nem sokan. Mi úgy vesszük hogy a másodiknak is jó legyen, és a kettő közt legyen, hogy fiunak is lánynak is, ha véletlen igy lesz :)

2011. márc. 4. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Ó simán megvenném, én amúgy is adok a fiamra ruhában is sárgát-pirosat-narancsot így babakocsiban se zavar, én speciel unom a kéket:))

Most is fiút várok, de piros sportrészű babakocsija lesz a mózese pedig sötét drapp.:)

Mondjuk a lánykámnak meg full rózsaszínt vettem anno:)

2011. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) Köszi neked is. Már csak a párom véleményére vagyok kiváncsi, sajna ő most dolgozik :(
2011. márc. 4. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!