Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora gyerekkel lehet...

Mekkora gyerekkel lehet kirándulni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy te viszed vagy ő jön a lábán, illetve hogy az utóbbi esetben milyen túraútvonalat választasz. 3-4 évesek 5-10 km-t már simán legyalogolnak, ha nem rohanva kell, ha sok érdekesség (forrás, kilátó, kisvasút, erdei játszótér, patak, halastó, barlang stb.) akad útközben, s esetleg játszani is meg lehet állni (ez utóbbit viszont a kullancsok miatt én nem nagyon szeretem), ha nem túl meredek az útvonal, s egyébként is szoktak időnként gyalogolni (pl. boltba/piacra gyalog mentek). 1,5-2 évessel én csak bóklászni mennék. Cipelni őket már nem olyan könnyű. Nasinak csak gyümölcsöt vigyél, mert a szendvics eltelíti őket, s utána már nem lesznek hajlandóak sétálni. Az út végén persze lehet egy nagyot piknikezni, de addig célszerű nem "túletetni" őket.
2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hónapossal is kirándultunk már.

Ő most 2 éves, vagy jön gyalog, vagy beül a hátihordózóba.

nagyfiamnál ugyanez volt a helyzet.

2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

előző

1,5 évesen a fiam legyalogolta a Nagymaros -Zebegéyn távolságot át a hegyen, az erdőben.

2011. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi mei tai-ban, vagy hordozókendőbe vittük 3 hónapos korától. 15-20 km-t lehet menni vele simán, tök jókat alszik a friss levegőn, ha pedig ébren van, akkor ezerrel nézelődik.


7 hónaposan járt először 2000 méter felett az Alpokban. A turistaházban csak néztek minket, aztán meg ingyen kaptuk a frissítőt. :-)

2011. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

03-07 21:09

Amikor a nagyfiam volt 7 hónapos, 2 hétig az Alpokban kirándultunk, túráztunk, hátihordozóban ült.

2011. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi most készülünk 4 évesemmel Budaörsre, nincs kocsink, szal buszozás oda vissza, szerintem bírni fogja és csak ketten megyünk. Jó kirándulást nektek is!
2011. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

21:10-es! Pont a múlt héten tettük meg ezt a szakaszt a 20 hónapos lányunkkal :) Igaz, a sarasabb részeken Apa cipelte át.


Mi 4 hónapos korában már vittük kenguruban. Jókat szundított Apa hasán is :)

2011. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyosalk amikor az erdőben bóklásznak , minden érdekli őket, minden bogarat, növényt megfigyelnek:-))


Sajna én azt veszem észre, hogy nagyon kevesen

kirándulnak, főleg gyerekekkel.


21:10

2011. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!