Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érvek illetve ellenérve...

Milyen érvek illetve ellenérvek szólnak a cumisüveggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ti miért használjátok, illetve nem használjátok?
2011. márc. 12. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem használtuk, mert csak szopott, fejnem/fagyasztanom nem kellett. 15 hós, most is szopik még este, a tejitalt pohárból, a vizet merev csőrősből kapja. Szóval nálunk egyszerűen nem volt szükség rá.
2011. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szoptattam, aztán pohárból itattam. egyébként a kórházban amit fejtem tejet is pohárból itatták meg. Úgyhogy ha tápszeres lett volna, akkor is poharat használtunk volna.

Könnyebb tisztán tartani, nem kell aggódnom BPA mentes vagy nem, mert üveg pohár. Nem kell kérdezgetnem mitől penészesedik be a cumi.

Úgyhogy valójában nem is tudok érvet mellette, csak ellene.

2011. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs érv sem mellette, sem ellene. Csak szoptattam a lányomat fél évig, inni meg nem ivott. Később meg kb. egy nap alatt megtanult pohárból inni. Nálunk ezért maradt ki a cumisüveg.
2011. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtam, mert egyszerűen használnom kellett. Nem volt tejem, vagy ha lett is volna, nem bírta szopni. Sárga volt 6 hetes koráig és hypotón. Csak aludt és feküdt erőtlenül. Amit szopott is volna, folyt ki a száján.

Fejtem, de nem volt sok értelme, a sok stressz elapasztotta.

Megkapta a cumisüveget, azzal is kínlódtunk. Viszont a hypotóniája miatt a pohár meg hasonlók sem vezettek eredményre. Cumisüvegből meg azért úgy ahogy tudott enni.

2011. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!