Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Mendel,...

Hogy tetszik nektek a Mendel, vagy a Gellén fiú név?

Figyelt kérdés
A vezetéknév egyszerű, Élő Mendel, vagy Élő Gellén?
2011. márc. 14. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Nekem egyik sem tetszik. :(
2011. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Inkább Vendel. :-))
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
nekem tetszik mindkettő- de vezetéknév hatásúak
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Hát 100 emberből 99 biztos megkérdezi, hogy fiú vagy lány...

Sosem hallottam még ezeket a neveket, de nem is tetszik egyik se.

2011. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem tetszenek, egyiket se adnám még a kutyámnak se, bocs.
2011. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Mendel - Emanuel

Gellen - Kilian

Ha muszaj ebbol a kettobol valasztani, akkor inkabb az Emanuelt.

2011. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Add helyette a Vendel és a Gellért neveket. Azoknak legalább van értelme. Miért kell szegény gyereknek ilyen ronda neveket adni? Az iskolában kicikizik őket!
2011. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még őket.Ugye fiú nevek?Ez a kettő van porondon?(Én nemrég kaptam hideget, meleget egy hagyományos név miatt, mondjuk inkább pozitív visszajelzéseket.)Én nem mondom, hogy ronda nevek, mert hiszen miért is lenne csúnya-ha neked tetszik, add ezt, ha megszületik, teljesen természetes lesz mindenkinek, hogy ez a neve.

a válaszom, hogy a Mendel egy hajszállal jobban tetszik.

2011. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én ha meghallanám, reflexből megkérdezném, hogy melyik bolygóról jöttek, bocsi :(

Nem tetszik, vezetéknévvel együtt meg pláne!

2011. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az, hogy kinek mi a szép, vagy csúnya, elég szubjektív dolog. Aki a kutyáit emlegette no comment.

Az, hogy a gyereket miért fogják esetlegesen csúfolni, nem lehet kitalálni, mert ha átlag nevet kapna, pl István csúfolnák azért, mert göndör hajú, vagy vörös, vagy szemüveges, vagy kövér, vagy sovány stb-stb-stb....

Nekem, és húgomnak se adott anyukánk átlagos nevet 31 évvel ezelőtt. Mára azok is viszonylag ismert ,és átlagos nevekké váltak, sőt szeretjük is őket. Holott nem akartak engem se a nevemen anyakönyvezni annó, pedig dédimamám barátnőjének a nevét kaptam.

2011. márc. 14. 10:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!