Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik fiú és lánynevet...

Melyik fiú és lánynevet választanátok ezek közül és miért?

Figyelt kérdés

Dániel, Benjamin, Tamás


Doroti, Lilien, Jázmin


2011. márc. 16. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Dániel és a Jázmin a felsoroltak közül talán a legszimpatikusabb nevek a számomra.
2011. márc. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dániel-Lilien( szépen cseng) :)
2011. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Daniel meg a Lilien. Nem tudok kulonosebb okot mondani, ezeknek tetszik a hangzasa. :) Lilien-en en is gondolkodtam annak idejen de kisfiam szuletett.
2011. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

A Doroti-t semmiképp se választanám, mert az igaziból Dorothy, de így elég parasztos :S A maradék 2 közül inkább a LILIENt választanám, mert a Jázmint nem lehet normálisan becézni, a Lili meg aranyos, becenévnek meg főleg :-)


A Dánielt se választanám, mert túl átlagos és ahhoz képest, hogy fiú név, túl lágy hangzása van. A Benjámin régen nekem is nagyon tetszett, de most szerintem túl divatos, ezért inkább a TAMÁS, ami nálam nyerő :)

2011. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Dániel,Lilien.

Esetleg ajánlhatom a Liliána nevet?

2011. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

elég érdekes ízlésed van. A felsorolt fiúnevek még esetleg elmennek, de a doroti :) miért nem dorottya? ez így rettentő égő

lilien szintén (bár a lilána se jobb)

jázmin pedig kicsit nagyon elcsépelt

szóval egyiket se választanám

2011. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Dániel és Lilien


A Dániel nagyon szép fiúnév, számomra azért is kedves, mert a testvéremet is így hívják.

A Lilien is nagyon tetszik nekem, egyik barátnőmet is erre akartam rábeszélni, de végül Liliána lett a kislány, ami szintén tetszik amúgy.

2011. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom fiúnév tetszik. Én csak azért választanám a Benjámint, mert Dániel és Tamás már van a családban. :)

A Lilien, Jázmin már a könyökömön jön ki, nagy sláger ez a két név mostanában, és ezért már nem tetszenek. Úgyhogy Doroti. És szerintem egyáltalán nem égő és nem parasztos! Nagyon szép név!

2011. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Benjamin-Jázmin! Mert különlegesek!
2011. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tamás és Lilien
2011. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!