Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik terhességnek ikrek?...

Harmadik terhességnek ikrek? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
én igen,és ettöl félek,ugyanis szeretnek harmadik babát,de nemtudom mit csinálnák ,ha kettö lenne.
2011. márc. 19. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szültem, és velem egy napon szült anyuka és a férje 3. babát akart, de ikrek lettek.

Megvan rá az esély, de biztosat nem lehet tudni. Én örülnék neki, ha a 2. terhességem ikrek lennének, 2 kisfiú. :)

2011. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 1:80-hoz az esélyed rá, valamivel több ha van a családodban ikerpár, valamivel kevesebb ha nincs.
2011. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örültem volna 2. gyereknek sem ikreknek, a hugaim azok, szóval tudom, mi fán terem az egész:-(((
2011. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
anyu 5. terhessége indult ikerterhességnek.de az egyik embrió elhalt még nagyon korán.mondjuk nálunk vanak anyai ágon ikrek(anyu nagynénjei).nálam is fennáll h a következő terhességem iker legyen.
2011. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ettől én is fosok:-) De nem bánnám, amellett, hogy befonnám a hajam.... Elsőre akartam ikreket, van is a családban, férjem nagymamája testvérei ikrek, de ezen kívül is. - bár tudom, inkább anyai ágon öröklődik.

A másodiknál már könyörögtem, hogy ne legyenek ikrek:)))

A harmadik, ha iker lesz, megerősödöm, de nem vetetném el semmi pénzért!!

Ja, férjem és bátyja is ikernek indult...

Amúgy konkrétan ilyen esetet nem ismerek.

2011. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is sanszos(de azt nem tudtam,hogy ennyire,mert az 1:80-hoz nem is olyan kis esély)...2 gyerekünk van(ami szintén nagyobb esélyt ad),apai ágon(többek között apukám is)több ikerpár,és elmúltam 35 éves(azt mondják ez is számít).Tavaszra tervezzük az újabb babaprojektet.Hát,a férjem azt mondta világgá megy,ha besikerül...persze szerintem Ő lenne a világ legboldogabb embere.Pláne,ha a 2 fiunk mellé kislány/kislányok sikerednének...
2011. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

2 gyerekem van,én pont csak ezért vállalnám a 3.terhességet.

Ha tudnám,hogy ikrek,egészségesek lesznek,és persze minden körülményünk ideális lenne.

Én nagyon vágytam arra,hogy ikreim legyenek már egészen fiatal korom óta:)!

2011. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek:)2 kisfiú után szerettek volna 1 kislányt is,erre lett plusz még 2 fiú:)2-2,4 és 6 évesek:)
2011. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!