Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek a régi alakotokért...

Mit tesztek a régi alakotokért? Szedtek valami fogyás segitő gyógyszert?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tornázni 1héten 2 szer és vissza vettem az szénhidrátbol de szeretnék valami étrendkiegészitőt szedni ami esetleg segit a fogyásban.Van valami ötletettek.
2011. márc. 20. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére van itthon egy elliptikus trénerünk, azon megyek mindennap 30 percet, + semmi kenyér, tészta, és fehér cukor. Régen mikor még aktívan sportoltam szedtem zsírégető tablettát, azon még gondolkodom, mivel most már nem szoptatok.
2011. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ugyan ez van nálam is csak énmég nem szedtem zsírégetőt ezért gondoltam hátha valaki ajánl valamit.
2011. márc. 20. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


annak idején ugyan nem ezt szedtem, de nagyon sok sportoló ismerősöm dicséri ezt a tablettát, úgyhogy valószínűleg ezt fogom most megpróbálni. Első voltam.

2011. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 20. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Én karatézni mentem vissza.


Ha étrend kiegészítőben gondolkodsz, az FLP Testsúlykontroll Programját tudom ajánlani, kiváló és biztonságos.

2011. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most éppen fogyózok, kevset eszem és este bizony sokszor kopog a szemed, de megéri.

sok folíadékot iszom, az is eltelít.

12 éve-amikor terhes lettem a nagyfiammal-voltam annyi kiló, mint aminél járok é smág pár kilót le szeretnék adni.

Amúgy 2 éves lányom még cicizik, mnem vettm észre, hogy ez bármiben változott volna de ha elválasztaná maár magát, azt sem bánnám.

2011. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!