Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Auchan-ban Super Geer bőr cipő?

Auchan-ban Super Geer bőr cipő?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Most épp akcióban van az Auchan-ban,jó árban.Érdemes olyat vásárolni?Képen jól néz ki,de valóban bőr?
2011. márc. 22. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam még az akciós újságot, de kisfiamnak Super G.-t vettem télire, és nagyon jó kiscipő volt! Meg persze még most is az van a lábán, ha hideg van. És bőr, tényleg.
2011. márc. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt még nem látta, de volt már a kisfiamnak Super Gear bakancsa és szandálja is, és semmivel sem rosszabb, mint egy bármilyen középkategóriás cipő pl. a Deichmann-ból.

Mondjuk mi csak játszósnak szoktuk ilyet venni az oviba, oda szerintem teljesen megfelel.

A bakancsa pl. még mindig tök jó állapotban van, pedig már 2 szezont hordta.

2011. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy valódi bőr e, elemben tartós, és tartja a lábát a gyereknek:) és ami meglepet, hogy nem ázik be azonnal:)

(Mi nemrég vettük bababoltban 4500ért, az eladó mondta, hogy a westendben 12ért látta ugyan ezt a cipőt:))

2011. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

tényleg nem ázik be, nekünk se ázott! Pedig nagy tócsába lépett a kisfiam:)

2011. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!