Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon régóta várok, hogy...

Nagyon régóta várok, hogy örökbefogadhassak, próbálok türelmesen várni. Már ott tartok, hogy örülnék, ha jelentkezne valaki, aki lemondana a gyermekéről úgy, hogy nem fordul alapítványhoz, csak maga intézné. Szerintetek elítélendő, szívtelen dolog?

Figyelt kérdés

Már kétségbe vagyok esve.. Nagyon szeretnénk a párommal babát. Iszonyú hosszú ez az idő már, nagy a sor.. Ráadásul megértem az örökbeadókat is, nagy fájdalmon esnek át.. Nem irigylem őket, de ennyi év után már kénytelen vagyok magamra is gondolni :( Iszonyat nehéz..


Előre is köszi a véleményeket, tanácsokat..


2011. márc. 24. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tisztább a Gólyahíren keresztül, de ha magánban találsz ilyet az sem elítélendő. Bár én inkább kivárnám azt a 3-4 évet minthogy sebet szerezzek.
2011. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy!

Becsületesen úton szeretném, ez természetes..

Miért van az, hogy ahol nagyon szeretnék, oda nem akar jönni..ahol meg nem akarják, oda folyton jön... :(

2011. márc. 25. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de megértelek tényleg, mi is sorban álltunk örökbebabáért, elvégeztük a tanfolyamot, megvolt a pszichológusi papírunk, a környezettanulmányunk, mindenünk, szóval tudom milyen ez. (Aztán én teherbe estem, szóval mi végül kiszálltunk, de átérzem milyen reménytelenül várni. )
2011. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mióta vártok? A barátnőmék is végigcsinálták a tortúrát, sokat vártak, végül a Gólyahíren keresztül pár hónap alatt sikerült. Azóta 12 év eltelt, semmi gond az anyával.
2011. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, lehet, hogy nem ez az alapítvány neve, de úgy emlékszem.
2011. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat. Próbálok türelmesen várni, de iszonyatosan nehéz uralkodni magán az embernek. Rengeteg fórumot, cikket olvastam már ezekről, az alapítványokról is stb. Azt is tudom, hogy iszonyatosan sok szülő vár örökbefogadható gyermekre.. Sokáig reménykedtünk, vártunk, hátha összejön magától, de sajnos nem :( folyamatban vannak az ügyeink, de iszonyat lassan halad...és sajnos úgy érzem, hogy hátráltatják is a dolgokat..
2011. márc. 25. 10:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Van itt az oldalon egy kislány, 14 éves és terhes. Elméletileg örökbe akarja edni. A terhesség kategóriában van. Linkelem neked. Próbáld meg, hátha van remény! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2011. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm mindenki segítségét! Aranyosak vagytok!


Köszönöm a linket is nagyon!

2011. márc. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!