Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen jogaim lesznek Ausztriába?

Milyen jogaim lesznek Ausztriába?

Figyelt kérdés
A férjem megy ki dolgozni, és szeretnénk kimenni vele, ott szeretnénk élni. Mi ennek a menete? Jelenleg itthon vagyok gyeden. Be kell valahol jelenteni, hogy ott vagyok? Jogosult leszek valamilyen ellátásra? Családi pótlék vagy ilyesmi... És mi van a biztosítással? Ha beteg a gyerek, el tudom ott vinni ingyen orvoshoz? Köszi
2011. ápr. 3. 11:41
 1/5 A kérdező kommentje:
n betű lemaradt, Ausztriában...
2011. ápr. 3. 11:41
 2/5 anonim ***** válasza:
ha kiköltöztök bejelentett lakcimed lesz.igényelhetsz gyest és családi potlékot.orvoshoz is tudsz menni.nekem a férjem után van a biztositás.
2011. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tök jó.
2011. ápr. 3. 22:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt esetleg még meg tudnád mondani, hogy mennyi a családi pótlék és a gyes összege? 1 babáról van szó, 17 hónapos.
2011. ápr. 3. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
hát azt pontosan nem tudom.de sokkal több mint itthon.én 4 gyerek után kapom.de egy vagyon.nem szeretném ide ki irni.a gyesnél azt tudom hogy 3 féle képp lehet kérni:12,18,és 24 hónapra.ennek fügvénye képp vátozik a pénz is.de az is jóval több mint a magyar.irj privit ha gondolod.
2011. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!