Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet venni nagyméretű...

Hol lehet venni nagyméretű (140x200 as ágyra) pvc lepedőt?

Figyelt kérdés

A neten csak olyat találtam ami frotirral van bevonva 5000.- ért.

Van olyan ami nincs bevonva csak simán a lepedő alá kell tenni, és olcsóbb.

Most kezdjük a szobatisztaságot, és mivel sűrűn átjön hozzánk éjszaka a manó jó lenne a balesetek miatt.

Nem matracos, hanem a felnyitós tetejű ágyunk van, olyan kéne ami arra jó.

Hol keressek ilyet?


2011. ápr. 4. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy van-e ekkora méret. Viszont nálunk is volt hasonló helyzet. A fiunk szobatiszta volt már, de vesemedence-gyulladása lett (már magzati korban gondok voltak a veséjével. Emiatt egy héten át minden éjjel bepisilt szegény, mert nem érezte, hogy kell. Köztünk aludt, hogy figyelni tudjuk az állapotát.

Úgy oldottuk meg, hogy csak az ágy közepére tettük a kiságyban használatos pvc lepedőt és arra tettünk neki vastag puha törülközőt. A törülköző felfogta a balesetet, a pvc nem engedte át az ágyra. De hidd el nem jó az egész ágyat lepedőként azzal a műanyaggal beborítani, mert mikor alám vagy a férjem alá is került belőle a fiam mocorgása miatt, fél órán belül túrtuk ki magunk alól, mert annyira rámelegedtünk. Mivel így nem szellőzik a matrac, saját magadat fülleszted be vele és valami rettenet!

Gondold meg amit írtam, esetleg próbáljátok ki a módszerünket, hátha elég csak a kicsi alá teríteni nektek is. A türcsit a pisilés után persze másikra kell cserélni.

2011. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet amit írsz, de sajna nálunk nem igen kivitelezhető.

Van hogy úgy vackol át hozzánk éjszaka, olyan kis óvatosan hogy nekünk fel sem tűnik, csak reggel hogy ott van.

Ráadásul mindig máshova jön.Van hogy közénk, van hogy mellém vagy apa mellé az ágy szélére, de olyan is volt már hogy az ágy végébe vakolta be magát.Úgy hogy emiatt muszáj az egész ágyat befednem.


Most lehet hülyének fogtok nézni, de perpillanat az ő ágyán szemetes zsák van a lepedő alatt, a minénkre meg előbányásztam a gumimatracot és leengedve az van a lepedő alá betéve.

Ugyanis ez a pelus nélküliség nagyon hirtelen jött.Már 2,5 éves de eddig valahogy hallani sem akart arról hogy bili vagy wc.Most viszont fürdés után nem hagyta hogy rá adjam a pelust, majd egy órát könyörögtem neki, aztán bevittem egy kis bugyit és azt felvette.Gondoltam akkor legyen bugyiban, hátha (párom kisebbik lánya is így hagyta el a pelust) és hirtelen az ágyak védésére ez jutott eszembe. :)

2011. ápr. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!