Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a mell méret nem változott,...

Ha a mell méret nem változott, de nagyobb melltartó kell, mit kell nézni ha vásárolom?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok, és a nem rég nagy melltartókat most kinőttem. De nem kosár méretből kell nagyobb, hanem amúgy. Remélem érthetően leirtam nektek :) A hátam szélesedett és úgy kellene nagyobb melltartó.

Meg ami nagyon kényelmes, mert úgy érzem benne magam mint aki meg akar fulladni. De ez lehet attól is mert hogy kicsi már, de viszont kosár méretben jó lenne.

A kosár méretem most 75-80/B


2011. ápr. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A mell mérete a betű(neked a B ),a mellkas körbe pedig a szám.Valószínűleg neked 85/B-s kellhet.De lehet kapni fehérnemű boltban a hátsó kapcsos részhez toldót,ha nem változott a melled csak a hátad szélesedett ,ez olcsóbb megoldás.
2011. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a melled is nött, ha megfulladást érzel.

egyszerüen menj be egy fehérnemü boltba és ami tetszik abból kérj 80/B 80/C és 85/B.

Egyébként a kosár mérete autómatikusan nö a hát mérettel.

Vagy is egy 90B-nek nem ugyan akkora a kosár mérete mint a 75B-nek.

2011. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nem nagyon értettem eddig, de most már értem hogy leirtátok:P Mióta terhes vagyok, nőtt a mellem, de az utóbbi időben vettem csak észre ezt, hogy mintha csak szélességre kellene nagyobb.
2011. ápr. 6. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van ilyen melltartó toldópánt: [link]

Triumph-ban is láttam már, meg egyéb fehérnemű boltokban, esetleg méteráru üzletben is biztosan lehet kapni.


Amúgy, nem tudom milyen melltartót hordasz, én mindig is szivacsos, merevítős, ún. push-up melltartókat hordtam, de a terhességem alatt egy idő után iszonyúan zavartak, szinte megfulladtam bennük, hiába volt jó a méretük! Ezért be kellett szereznem 1-2 merevítő nélküli pamutot is, amiknek a látványától ugyan hányingerem volt, így nem mutogattam a páromnak sem, viszont cserébe bazi kényelmesek voltak :) A kényelmetleneket meg csak akkor vettem fel, ha mentünk valahová.

2011. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Venni fogok ilyen toldópántot is. :)
2011. ápr. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!