Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben Avent terméket...

Debrecenben Avent terméket hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Cumisüvegekre gondolok. Egy újszülöttnek milyen cumit kell venni? Mire kell oda figyelni? 20hetes kismama
2011. ápr. 6. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dm

tesco

cora

müller

bababoltok : baby center brendon és babavilágban biztosan.


hány db kell?

a legkisebbből 125 ml-esből 1 cumisüveg.

cumit 0+-osat


mire kell odafigyelni??? már mivel kapcsolatban... nem értem ..

2011. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van tapasztalat ilyen téren. Első baba, és még nem vettünk ilyeneket, csak itt neten láttam, hogy több cumisüveg is van egy csomagban. Cumira azt értem, hogy sok helyen olvastam hogy nem minden cumi jó. Nem mindegy az alakja, nem jól fekszik a baba szájában, stb.
2011. ápr. 6. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Multipackot nem érdemes venni mert én pl. imádom az avent üvegeket de a kislányom nem tudott ráharapni a cumijára igy avent üvegre mam ultivent cumit tettem azzal már jó volt.


szóval sok múlik azon hogy Ő szeretni fogja-e. hogy beválik-e .. a mam ultivent jobb mint az avent.


általános tanács ? huh! nem szabad szélsőségekbe belemenni és első babának mindenből először egyet vegyetek ha akciós is mert nem tudod beválik-e .. ez lutri..


sima nyugatócumiból meg egyenesen lehetetlen .. ott majd ha cumis lesz egyáltalán sokat is próbálhattok vehettek mire rátaláltok a neki megfelelőre .. és olyan is lehet hogy megveszik ajándékba de nem fog kelleni..


jó egészséget és örömteli babázást kívánok !!


ha van még kérdésed ki vele!!

2011. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. ápr. 6. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2011. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor ez a fajta cumi lenne a jó?

[link]


Ez meg a nem jó?

[link]

2011. ápr. 6. 16:47
 7/11 anonim ***** válasza:

majdnem.


ez a jó...

[link]


az avent is jó .. de nekünk nem vált be.!

-

viszont babának 0+-os méret kell ez négyes ... ömlik belőle minden.

2011. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Erre a csomagra gondoltam. :) Külön kell, vagy egybe kell megvenni? Bocs az értetlenkedésem miatt :(

2011. ápr. 6. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:

semmi baj.


az első kettő megéri mellszívót is vehetsz ha gondolod de sterilizáló nem fontos .. nem létszükség.


a cumisüveg szett megéri.. persze lutri de ez nagyon jó üveg .. minőségre.

2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sterilizálót nem akarok venni. Köszönöm a segitséget :)
2011. ápr. 6. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!