Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvan gyermekednek a Tavaszi...

Megvan gyermekednek a Tavaszi böngésző c. könyv? Írnál róla, milyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat "olvassa" egy éves kora óta, most két éves, de az öt éves unokatestvére is szívesen forgatja még.

Csupa rajz, rengeteg dologról lehet beszélni, ami éppen érdekli, izgatja a gyereket.

2011. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó könyvek, az én 2.5 éves lányom is nagyon szereti.

Az 1 éves fiamnak is oda merem adni mert keménytáblás, és már ő is nézegeti, nyilván még kb a járművek meg a kutyák/cicák érdeklik belőle összesen, de nagy hévvel bogarássza.

És ami nekem nagyon tetszik benne, hogy úgy van megrajzolva, hogy ahogy lapozol, úgy folytatódnak a történések. pl: mindenki készül az új ovi megnyitójára, lapionokat visznek stb... a következő oldalon látod hogy ott az új ovi feldíszítve, aztán a következőn megérkeznek az emberkék stb. Vagy hogy kutyasétáltatás közben elesik egy haspi és szétreped a gatyája, a következő képen felsegíti egy nő, aztán leragtapaszolja a horzsolását, majd együtt látod őket az áruházban a nadrágok között válogatni... tehát Az egész sorozat ilyen, nemtom pontosan hogy ezek a példák pont a tavasziban vannak-e, lehet hogy egy másikban, de a lényeget remélem sikerült kifejeznem :-)

2011. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is megvan. A legtutibb sorozat ami létezik. A fiam 1 éves múlt, amikor megkapta, most 2,5 évesen is a kedvenc könyve. Rengeteg dolog, történés, személy, állat, és miegyéb van benne.

Igaz kicsit drága, de megéri!

2011. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper könyv - könyvtárból hozzuk ki. hol sz Őszi böngészőt, hol a tavaszit, hol a többit. mikor épp melyik van bent. 2 éves lányom imádja. Az Ősziben épp egy elveszett papagájt (Lórit) kell/lehet megkeresni mindegyik oldalon.
2011. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2011. ápr. 12. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon jók ezek a böngészők!!! csak ajánlani tudom. nekünk van olyan is,hogy Meseböngésző és Óriás böngésző! szerintem mindkettőt szívesen böngészik a nagyobbak és szülők is;)
2011. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!