Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zétény név mellé szeretnék...

Jogico kérdése:

Zétény név mellé szeretnék adni 1 utónevet még. A vezetéknevünk Nagy. Szerintetek mi lenne jó? Köszönöm. Tetszik a Lázár, Solt, Levente.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Levente. Nagyon szép neve van :)
2011. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Zalán is jó lenne. Nagy Zétény Zalán, de a Levente is szép név.
2011. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Levente lenne a legjobb 2. névnek, a többi szerintem szép név, de egyben a vezetéknévvel és első névvel a Levente a legszebb.
2011. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a Levente szimpatikusabb, de tetszik a Dorián is.
2011. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagy Zétény Levente - gyönyörű így egyben!
2011. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg a Lázár tetszik az én fiam is lehet az lesz:) A Levente nekem túl gyakori mostanában. Évek óta az első 5 leggyakrabban adott fiúnévben van.
2011. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A SOLT névre senki nem voksolt.Miért nem tetszik nektek?
2011. ápr. 11. 09:33
 8/12 A kérdező kommentje:

Szép a Zalán is,de két "Z"-vel kezdődő nagyon "zizegne" .-)

Többen írtátok a Leventét-annak ellenére is ezt gondoljátok,hogy a Zétény,ami előtte van név az is magas magánhangzós-sőt tiszta E betűs-a Nagy mély hangzós -de tény,hogy mégis szép,csak nem értem,hogy miért?

A Lázár mély és emiatt nem szebb a Zétény mellé.Nagy Zétény Lázár vagy Nagy Zétény Levente?????

2011. ápr. 13. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát add azt, amelyik neked tetszik :)


Szerintem a Nagy Zétény Levente dallamosabb, jobban illik a háromszótagos név a sorba, mint a kétszótagos Lázár. Jobb a hangzása.

2011. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. ápr. 14. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!