Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok letölteni Disney...

Hol tudok letölteni Disney figurákat?

Figyelt kérdés

Pontosabban sablon féleség kellene! A gyerekszoba falára akarunk figurákat festeni, házilag, ketten apával!:) Kézügyességünk azért hagy némi kívánnivalót maga után,de megpróbáljuk! Hol tudok a neten letölteni Disney figurákat?

Vagy,aki már csinált ilyet házilag, tud valami jó tippet adni?


2011. ápr. 30. 09:04
 1/4 Ollári Judit válasza:

Sziasztok!

Találtam egy nagyon hasznos oldalt, ha kirándulóhelyet, gyerekprogramokat, koncertidőpontokat, fa gyerekjátékokat keresel -szeretném megosztani, mert úgy örülök, hogy rátaláltam - elevengyerekek.hu az oldal címe, és még nyertem is egy játszóházi belépőt a nyereményjátékukban :)

Itt vannak letölthető Disney figurák is:)

2011. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Keresőbe írd be,hogy Disney sablonok!!

2011. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg figurát találtok, ha beírod a keresőbe, hogy coloring, és utána a kívánt figura nevét.

Torrent oldalról töltöttem le múltkor rengeteg színező sablont gyerekeknek, a jó része Disney figura.


A falra festést el se tudjátok rontani, ha kértek kölcsön egy kivetítőt, és úgy vetítitek a falra a képet.

Egy megfelelő figurát persze át kell másolni alkoholos filccel egy fóliára, de ez akár már irattartó is lehet.

Azt nem hiszem, hogy van otthon diafilmetek, meg diavetítő, ami szintén tökéletesen megfelel a célnak.


Macerásabb babra munka, ha a kívánt méretben kinyomtatjátok, és felragasztjátok a papírt, illetve inkább papírokat a falra, és lyukat üttök rajta ceruzával, megpöttyözve a falon a kontúrokat. Ezzel inkább akkor kísérletezzetek, ha menni fog a pontösszekötősdi, és van némi kézügyesség az esetleges hiányosságok pótlására.

Sokkal időigényesebb.


Amúgy nem kell félni az ilyen műveletektől, semmi jóvátehetetlent nem műveltek a falon. :D A felrajzolást kicsit tompább grafittal kell végezni, és azt simán le lehet radírozni a falról, vagy át lehet festeni.

Ha a festék megy kicsit túl a kontúrokon, vagy itt-ott nem tökéletes, száradás után azt is át lehet kenni, és ki lehet javítani, úgyhogy semmi baj nem történik egy-egy hibánál, van második (harmadik) lehetőség. :)


A diszperziós festékekhez gyártott színezők nagyon jók, jól fednek, bár nem a legolcsóbbak, sajnos.

Egy kis maradék festékhez keverve akár az alapszínekből egy teljes palettát létrehozhattok.


A felrajzolás előtt ezért célszerű a képet papíron, színesben is megalkotni, hogy pontosan tudjátok, milyen árnyalatokat kell kikeverni.


A falon szép, határozott látványt nyújt, ha a kontúrok mellett még egyszer átmentek, de egy árnyalattal sötétebb színnel, jó vastagon.

Kerestem képet, hogy megmutassam, mire gondolok, de természetesen nem találtam. :S

2011. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyosak vagytok!

Igen, a kivetítőn gondolkodtunk, sőt anyósnak van még diavetítője is!:)) Akkor megpróbáljuk majd azzal!

Még egy kérdés? Milyen festékkel fessük meg őket?

2011. ápr. 30. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!