Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van e olyan program, amibe ha...

Van e olyan program, amibe ha beletesszük a párom és az én fényképemet, akkor valamilyen képet adna a leendő gyermekünkről? Érdekelne a dolog, hallottam hogy valami hasolnloval már készültek nagyjából képek a babákról.

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van is, lehet, hogy nem is olyan lesz, mint amit a program kiad, az se lát a jövőbe. Öcsém például "kiköpött apám" a szeme színét leszámítva, de ha apám gyerekkori fotóját öcsémé mellé tesszük, azt lehetne hinni, hogy ugyanaz van rajta, pedig nem. És anyu azért alkatra is meg egyáltalán is, más.
2009. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2009. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom vannak ilyen programok, de azok összekeverik a párod és te vonásaidat, és így alakul ki valami. Azonban a jövővel a program sem számolhat, mert lehet, ahogy egy másik válaszoló írta: a baba teljesen rád/az apukára fog hasonlítani és a másik szülőtől csak egy-két külső vonást örököl a baba.

Nálunk a barátnőméknél alakult így és a baba teljes egészében olyan, mint a barátnőm, semmiben sem hasonlít az apukára.

2009. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!