Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokáig nem tudtam fizetni a...

Sokáig nem tudtam fizetni a TB-t, és most 4 hónapja be van fizetve. Kellene mennem orvoshoz. Ha kérek időpontott akkor látszódni fog a gépben hogy nincs fizetve?

Figyelt kérdés
Kaphatok így időpontott? Vagy ki kell fizetnem a vizsgálatot, vagy nem is vizsgálnak meg?
2009. márc. 8. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha az apeh még nyavajgott nálad, akkor rendben van minden, és el fognak látni a dokinál!
2009. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
küldék ugyebár már az idei évre is a csekkeket,de nem írtak külön semmit sem.menjek el nyugodtan,vagy kérjek időpontott?
2009. márc. 8. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnál kizárólag az látszódik, h' érvényes-e a TAJ-számod (zöld vagy piros lámpa), ezt az adatot pedig az egészségbiztosítási pénztár rendszeréből kérdezik le. Az adóhivatal pedig csak azt látja, h' bejelentkeztél-e önálló fizetésre, és ha igen, fizetsz-e. Az a dolguk, h' küldjék a csekket, könyveljék a befizetéseid, behajtsák a hátralékod.
2009. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mar mehetsz nyugodtan. En ket honapig nem fizettem, mert kulfoldre koltoztem es amig nem lattam, hogy maradok, vagy visszamegyek, addig nem rendeztem a tb-met. Utana elkezdtem fizetni es ket honap mulva latogattam haza fogorvoshoz, akkor mar minden rendben volt, mar rendezve volt a rendszerben a dolog.

Szoval szerintem negy honap utan is minden OK.

2009. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vaygok.

Én is mindig kések, semmi baj nem volt ebből még! Nyugi, és jelentkezz be a dokihoz! :)

2009. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. márc. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!