Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az adidas vagy nike cipő is...

Az adidas vagy nike cipő is jó babáknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem minőségileg van olyan jó, mint az elefani?
2011. máj. 3. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen.A fiamnak is nike cipöje van olyan ami felér a bokájához,hogy tartsa.Van neki ricosta cipöje is.Nehezen kapni a lábára cipöt mert magas a lábfeje...
2011. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk az ortopéd orvos nem javasolta, úgyhogy szerintem nem.

Jó a minősége, de ne a korai időszakban vedd, amikor elkezd járni, vagy kevés ideje jár, arra az időszakra inkább babának való cipőt vegyél.

2011. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyémnek adidas cipője van, bár 2,5 éves. Gyógytornász azt mondta, nagyon jó választás, mert könnyű, jól hajlik és nincs benne semmiféle emelő (harántemelő vagy mi a pontos neve?).
2011. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nike szaküzletben dolgozom,és én biztos nem vennék pl.első lépésnek edzőcipőt.Elefantennek a nyomába sem ér.Később már vehetsz neki sportcipőt,de ne ez legyen az első cipője.
2011. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja,az lemaradt:az Adidas mérföldekkel jobb gyerekcipőben,mint a Nike.

utolsó voltam

2011. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!