Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik postán kapják a családi...

Akik postán kapják a családi pótlékot, azok hányadika körül szokták megkapni? Ebben a hónapban megkaptátok már? Budapestiek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem kaptam de álltalában 5-9.-ig szoktam megkapni.
2011. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyuékhoz hozza a postás, mert nem írattam át a lakcímemet és így oda küldik. De mindig megkapom egy nappal a gyed előtt, amit szintén posta hoz, de azt már a mostani lakcímemre. Anyuval ugyan nem beszéltem, de a gyed megjött ma, így vélhetőleg a csp is megérkezett már. (Jászberény)
2011. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az előbb hozta a postás(Nyíregyháza)
2011. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, Gyes-el együtt kapom.
2011. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az előbb hozta a postás és szintén Nyíregyháza.
2011. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem én még miért nem kaptam meg. Igaz, ez lesz az első, és 2 havit kell hogy küldjenek egyben, mert márciusban szültem, és április 14-én igényeltem. Kicsit intézhetnék gyorsabban is a dolgokat.
2011. máj. 6. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:

30 napon belül kell utalniuk a jogszabály szerint. Ritkán kapkodják el. :(

Postai úton igényelted, vagy személyesen? Mert az iktatástól 30 nap, a személyeset azonnal kénytelenek iktatni, a postait hajlamosak félretenni. Ha kaptál már határozatot, akkor pár napra rá küldik, ha még nem, akkor egyelőre ne is várd a pénzt.

2011. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Személyesen voltam bent.
2011. máj. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!