Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hól kaphatnék munkát?

Hól kaphatnék munkát?

Figyelt kérdés
jelenleg gyesen vagyok még 1 évig de szeretnék dolgozni érettségivel rendelkezem csak tudom hogy ez nem sok hol kaphatnék így munkát?vagy az is jó lenne ha találnék 1 tanfolyamot(pl bolti eladó)ami ingyenesen elvégezhető!van ilyen?ha bemennék a munkaügyibe ott tudnának segiteni vagy amig gyesen vagyok oda ne menjek?aki tud erröl valamit kérem segitsen!köszönöm!
2011. máj. 8. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
És a gyerek addig hol lenne? Fel tudsz vállalni egy 9-10 órás távollétet is? (8 órás munka + utazás)... ??
2011. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a gyerek bölcsibe lenne és természetesen helyben lévő munkára gondoltam nem olyanra ahol utazgatni kell és rész munkaidős is jó volna
2011. máj. 8. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a m.ügyi központba, ott jobban fognak tudni segíteni. Bolti eladóit ne is kérdezd, ott esélyed nem lesz részmunkaidőre.. Sajnos ez nem egy gyerekbarát ország.. :((
2011. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is járok a munkaügyi központba pedig gyesen vagyok. Nekem azt mondták nem nagyon vannak tanfolyamok mert nem tudnak utána munkát biztosítani. Én is ezért maradtam álláskereső már a terhesség alatt is. Naggggyon gáz ami ebben az országban van.
2011. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy cég, ahol tudsz munkát találni,csupán az internet kell és egy pár ismerős, bővebb infóért, írj privát üzit!
2011. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem is lehet neked privát üzit írni. Hülyíteni akarod a kérdezőt, vagy ügynököt keresel?
2011. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, tényleg.

Ezt eddig még észre sem vettem!

2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már lehet és várom...!
2011. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!