Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten tudtok valakit,...

Budapesten tudtok valakit, aki falrajzot készít gyerekszobába?

Figyelt kérdés

Szeretném a fiam szobáját kifesteni, a pontos elképzelés megvan, csak a kézügyesség hibádzik:D


És ha tudtok ilyet, akkor árat is írnátok? Előre is köszi!


2011. máj. 10. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok valakit. Ő már nem egy oviban festett meg kirakatoknak a dekorációira kérik fel. Nagyon szerény lány, szerintem lehet vele beszélni. Az árát sajnos nem tudom, de a blogcímét leírom, onnan kapcsolatba tudsz vele lépni. [link] A jobb oldalon van a címe.
2011. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem reklám? Mesekuckó. Írd be a gugliba.
2011. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sziasztok, köszi a választ:)

Nem tudom, reklám-e, csak ma találtam ki, hogy jó lenne ilyen a gyerekszobába:)

2011. máj. 10. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nemrég nézegettem ilyet! 30 ezernél kezdődött a munkadíj. Meg tudnám fizetni, de ennyi pénzért, már inkább kölcsönkérek egy kivetítőt és a barátnőimmel egy kellemes hétvégén, pizza mellett megcsináljuk mi magunk!

Az egyik barátnőm már csinált így, és nem mondanám meg,hogy ő csinálta, nem profi!

2011. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én párom készít falfestményeket (teljesen egyedieket, nem csak ilyen kivetített, meg sablon alapján felrajzolt dolgokat - tényleg azt valósítja meg, amit ti elképzeltek), és egyáltalán nem dolgozik drágán, sőt!

Ha gondolod, és érdekel a dolog, akkor - amennyiben adsz egy e-mail címet - szívesen átküldöm a portfolióját, amiben szerepelnek az eddigi referencia-munkái, meg minden, ami érdekelhet.

Persze egyéb kérdéseidre is szívesen válaszolok. :)

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a választ! A diavetítős sztori tetszik, lehet én is megcsinálom:)


Kedves utolsó, azért írnál privit? Szívesen megnézném a munkáit és az árait, aztán majd eldöntöm, hogyan tovább:) Köszönöm!

2011. máj. 11. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!