Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pufi lábú babára, gyerekre...

Pufi lábú babára, gyerekre milyen szandált, cipőt vesztek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

De jó, hogy másnak is van ilyen problémája! :) Kisfiam első rendes cipőjét csináltattuk a [link] -ban (akkor még másutt volt), nagyon kedvesek voltak.

Aztán kb. 5 éves koráig elég nagy gondot okozott a cipővásárlás, a konfekcióba egyszerűen nem fért a lába bele. Mondjuk én szeretem ezeket a csúnya, de egészséges supinált cipőket, a Salusnál szoktunk venni neki sokcsatos szandálokat, mára nem csak az utolsó lukba lehet beakasztani a csatot.

2011. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettünk egy siestához hasonlító szandált, abba bőven belefér a buci lába :)
2011. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tobb tepozarasat.
2011. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp tegnap vettem neki Linea szandit, két helyen csatos, bokájánál tépőzáras. Magyar termék, minden tekintetben kiváló! A picimnek annyira pufi a lába, h az orvos annó azt mondta, nem fogok rá való cipőt kapni, úgy kell majd csináltatni...
2011. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!